jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۲۲۴   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۹

یک رکورد شگفت انگیز برای ژنرال آبی ها

قلعه نویی در آستانه 600 تایی شدن!

۱

امیر قلعه نویی از لحاظ امتیازآوری در لیگ برتر در صدر مربیان تاریخ لیگ برتر قرار دارد. او تا به حال با تیم های مختلف 599 امتیاز گرفته است.

قلعه نویی در آستانه 600 تایی شدن!

سایت جام جم ورزشی - پیروزی مقابل فولاد امتیازات امیر را به 599 امتیاز رساند. او فقط یک امتیاز دیگر تا 600 تایی شدن فاصله دارد. در این سال ها او سرمربی تیم های استقلال اهواز، استقلال، مس، سپاهان و تراکتورسازی و تا امروز با این تیم ها 599 امتیاز از تیم های مختلف گرفته است. قلعه نویی که پرافتخارترین مربی لیگ هم به شمار می رود هم اکنون از لحاظ امتیاز آوری هم یکه تاز است. او در هفته آخر می تواند ششصدمین امتیاز خود را هم کسب کند؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
هانی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
سرور هرچی پرسپولیسی.........امیر قلعه نوییه............
۰
۰

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر