jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۱۶۹   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۰

ادعای یک روزنامه اسپانیایی

ایران به مرحله حذفی جام جهانی می رسد!

یک روزنامه اسپانیایی اعتقاد دارد شاگردان کروش از گروه خودشان صعود می کنند.

ایران به مرحله حذفی جام جهانی می رسد!

سایت جام جم ورزشی - روزنامه اسپانیایی ناسیون در گزارشی به این اشاره کرد که تیم ملی فوتبال ایران توانایی شگفتی سازی در جام جهانی برزیل را دارد. این روزنامه با اشاره به سه حضور قبلی تیم ملی ایران در جام جهانی نوشت که جام جهانی برزیل می تواند جام جهانی متفاوت تری برای ایران باشد. ناسیون در ادامه آورده است که ایران با وجود همگروهی با آرژانتین، بوسنی و نیجریه می تواند از گروه خود صعود کند و شگفتی ساز شود. این روزنامه همچنین نوشت ایران بازیکنان جوانی دارد که بیشتر در لیگ خودشان بازی می‌کنند. البته حضور چند بازیکن لژیونر باعث قدرتمندی تیم ملی ایران شده است. آنها در رده بندی فیفا برترین تیم آسیا هستند و در انتخابی جام جهانی توانستند به عنوان تیم نخست بالاتر از کره جنوبی جواز حضور در این رقابت‌ها را به دست آورند.

بنابر گزارش این روزنامه ستاره نخست تیم ملی فوتبال ایران کسی نیست جز رضا قوچان نژاد که البته ناسیون او را گوچی می نامد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها