jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۵۷۱۶۶   ۲۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۰:۴۰

معاون درمان وزیر بهداشت گفت: تمام بخش‌های ویژه و اورژانس‌های بیمارستانی در تمام ایام تعطیلات باز است. اورژانس ۱۱۵ نیز در تمام این مدت در آماده‌باش کامل است و مرخصی تمام کارکنان اورژانس تا پانزدهم فروردین لغو شده است.

محمد آقاجانی افزود: وزارت بهداشت در تمام ایام تعطیلات به خدمات رسانی خود به مردم ادامه می‌دهد و براساس بخشنامه‌ای که به تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌های دولتی ابلاغ شده است، تمام بیمارستان‌ها مکلف هستند بخش‌های ویژه، آی سی یو، سی سی یو و بخصوص اورژانس خود را با تمام توان و ظرفیت در این مدت باز نگه دارند.

وی ادامه داد: پزشکان و پرستارانی که حضور آنها در شیفت‌های کاری ضروری است باید در ساعات مقرر در محل کار خود حاضر باشند.

به گزارش فارس معاون وزیر بهداشت بیان کرد: اورژانس پیش‌بیمارستانی کشور یا همان اورژانس 115 نیز با استعداد3000 آمبولانس، در 2000 پایگاه اورژانس شهری و بین‌شهری تا آخرین روز تعطیلات در حالت آماده‌باش کامل است.آقاجانی اظهار کرد: با وجود تمهیدات انجام شده در وزارت بهداشت، ما نگران سلامت مردم در ایام تعطیلات و بخصوص بروز حوادث جاده‌ای به علت بی‌توجهی رانندگان به مقررات راهنمایی و رانندگی هستیم.

وی یاد آور شد: از مردم خواهش می‌کنیم تمام مقررات راهنمایی و رانندگی را در حین سفر و رانندگی در جاده جدی بگیرند و رعایت کنند، هنگام خواب‌آلودگی رانندگی نکنند، در فواصل سفر استراحت کنند، از خوردن و آشامیدن حین رانندگی و صحبت کردن که موجب حواس‌پرتی می‌شود، خودداری کنند، تا خدای نکرده شاهد تصادفات، جراحات، بروز معلولیت‌ها و مرگ و میر ناشی از تصادفات رانندگی نباشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر