jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۶۶۲۹   ۲۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۳۹

در ۴ قسط قرارداد وینگادا داده می‌شود

کفاشیان: یکی از اهداف ما حضور در المپیک است

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد انتخاب سرمربی تیم امید صحبت‌های خود را مطرح کرد.

کفاشیان: یکی از اهداف ما حضور در المپیک است

علی کفاشیان در کنفرانس مطبوعاتی امروز خود برای امضای قرارداد هدایت تیم ملی امید‌های ایران گفت: از رسانه ها تشکر می‌کنم. سال 93 را تبریک می‌گویم. همانطور که مشاهده می‌کنید بعد از مدت‌ها سرمربی تیم ملی امید انتخاب شد. یکی از اهداف ما حضور تیم امید در المپیک است. چیزی که مدنظر فدراسیون بود حضور مربی با تجربه و با کارنامه خوب بود.

وی افزود: دنبال مربی بودیم که در رده امید کار کرده باشد. وینگادا پرتغال را در المپیک چهارم کرد و مدت‌ها در این رده کار کرده است. او تجربیات زیادی دارد. قرارداد ما 360 هزار دلار است. در چهار قسط پرداخت می‌شود. اگر به المپیک رفت بندهایی اضافه می‌شود. تیم امید ما خیلی خوب است. او دستیار ایرانی و خارجی دارد. او باید با تیم امید کار کند و تیم را برای المپیک آماده می‌کند. جا دارد از زحمات آیت اللهی ، ترابیان و دانشجو تشکر کنم. برنامه تیم ملی امید را وینگادا توضیح می‌دهد برنامه اردوها را آماده کردیم. ماموریت مهم داریم که یکی از آنها بحث تیم ملی امید است که پشتوانه بزرگسالان شود و به المپیک راه پیدا کند. همچنین دنبال میزبانی جام ملت‌های آسیا هستیم. تیم ملی بزرگسالان هم در آفریقا اتریش و برزیل اردو دارد. کی‌روش هم کادر قوی خواسته مربی آرژانتینی آورده و امیدوارم بتوانیم شرایط را فراهم کنیم تا تیم ملی بزرگسالان به موفقیت برسد.

کفاشیان تأکید کرد: تیم ملی جوانان و نوجوانان هم بازی دارد. امیدوارم سال 93 در مسائل اقتصادی، ورزشی و اجتماعی خوب باشد. باید شفاف سازی کنیم. در قرارداد وینگادا همه چیز را اعلام کردیم در لیگ نیز همین وضعیت را دنبال می‌کنیم رسانه‌ها به شفاف سازی کمک کنند. هرجا مشکلی هست به فدراسیون مراجعه کنید و ایراد را بگویید. سال آینده سال راستگویی و مقاومت اقتصادی است و باید تلاش کنیم با فعالیت اقتصادی و کمک‌های وزارت ورزش خواسته‌های مردم را محقق کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها