jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۶۱۴۹   ۲۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۴۹

شکست صدرنشین مقابل استون ویلا

مورینیو: سکوت کنم بهتر است

مورینیو از عملکرد داوری در دیدار چلسی و استون ویلا انتقادهای بسیار زیادی دارد اما چون نمی خواهد مثل پلگرینی سه جلسه محروم شود هیچ چیز نمی گوید.

مورینیو: سکوت کنم بهتر است

سایت جام جم ورزشی - چلسی در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با یک گل برابر آستون‌ویلا تن به شکست داد با این حال با 66 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی باقی ماند.

خوزه مورینیو، سرمربی چلسی در نشست خبری بعد از بازی گفت: چلسی بازی خوبی را به نمایش گذاشت و نباید شکست می خورد. ما فقط پیروزی می خواستیم اما حوادثی این پیروزی را به استون ویلا هدیه داد. چلسی گاهی اوقات پیروز می‌شود و گاهی اوقات هم نمی‌تواند سه امتیاز را به دست آورد و این اصلا چیز عجیبی نیست.

مورینیو که از عملکرد داوری اصلا راضی نبود گفت: بهتر است که درباره کارت‌های قرمزی که داور بازی به رامیرس و ویلیان داد، صحبت نکنم چرا که متهم به خراب کردن فوتبال می‌شوم. داور پس از آن که وارد زمین بازی شدم من را اخراج کرد این در حالی بود که آگبونلاهور مهاجم آستون‌ویلا هم بعد از اخراج رامیرس وارد زمین شد اما داور او را اخراج نکرد و هیچ واکنشی نداشت. بهتر است سکوت کنم و چیزی نگویم چون نمی خواهم در این شرایط از همراهی تیمم محروم شوم.

چلسی در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ جزیره با 66 امتیاز صدرنشین است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها