jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۹۸۵   ۲۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۹:۵۱

نظارت ویژه قلعه‌نویی بر کار شاگردانش

تیموریان در تمرین استقلال حاضر شد

تیموریان در تمرین استقلال حاضر شد

تمرین امروز استقلال در هوای سرد زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد و امیر قلعه‌نویی نظارت ویژه‌ای بر آن داشت.

به گزارش ایسنا، تمرین امروز استقلال ساعت 16:30 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی آغاز شد. در ابتدای تمرین امیر قلعه‌نویی دقایقی با بازیکنان تیمش صحبت کرد و بعد از آن آبی‌پوشان به دویدن میان موانع و حرکات استقامتی زیر نظر بدنساز استقلال مشغول شدند.

آرش برهانی، سیاوش اکبرپور و امیرحسین صادقی غایبان امروز تمرین استقلال بودند که به دلیل مصدومیت در این تمرین حاضر نشدند. آندرانیک تیموریان، هافبک ملی‌پوش استقلال که به دلیل مصدومیت مدتی در تمرین‌های استقلال نبود، امروز با لباس شخصی به تمرین آمد و مورد استقبال بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال قرار گرفت. او دقایقی با امیر قلعه‌نویی و دکتر ستوده درباره آخرین وضعیتش به صورت اختصاصی گفت‌وگو کرد.

بخش دوم تمرین آبی‌پوشان را بازی آقاوسط تشکیل داد. احمد جمشیدیان در نیمی از تمرین امروز به دویدن به صورت اختصاصی پرداخت.

مسئولان ورزشگاه آزادی و ریاست این مجموعه، با حضور در تمرین استقلال، حدود 10 دقیقه با امیر قلعه‌نویی به گفت‌وگو پرداختند. آخرین وضعیت این ورزشگاه، محور اصلی صحبت‌های آن‌ها و سرمربی استقلال بود.

دوربین شبکه خبر برای پوشش آخرین وضعیت آبی‌پوشان امروز به تمرین استقلال آمد و بعد از اینکه موفق نشد با امیر قلعه‌نویی و جی‌لوید ساموئل صحبت کند، محل تمرین را ترک کرد.

بخش بعدی تمرین امروز استقلال را فوتبال درون تیمی تشکیل داد که در آن دو تیم تلاش داشتند با حداکثر تعداد پاس ممکن را در تیم خود نگاه دارند و نگذارند حریف توپ را بگیرد. در این تمرین امیر قلعه‌نویی نظارت ویژه‌ای داشت و با تذکرات پیاپی به شاگردانش اشتباه‌های آن‌ها را اصلاح می‌کرد. علیرضا نیکبخت واحدی در این تمرین دچار آسیب دیدگی جزئی شد و پس از دقایقی به تمرین بازگشت.

بخش اصلی و پایانی تمرین امروز استقلال را پاس‌های بلند برای مهاجمان و شوت‌زنی‌ آنها پس از استپ کردن توپ تشکیل داد. البته این بخش قسمت دومی هم داشت و بازیکنان باید تلاش می‌کردند با دو پاس به یکدیگر، مهاجم را در موقعیت شوت‌زنی قرار می‌دادند.

قلعه‌نویی در این بخش انتقادات زیادی را به شاگردانش وارد کرد تا آنجا که در جایی خطاب به آن‌ها گفت: این تمرین که کاری ندارد. مثلا بازیکن ملی هستید.

مهرداد اولادی و محمد قاضی در این بخش از تمرین موفق‌تر از سایرین بودند اما اکثر بازیکنان استقلال دقت لازم را در شوت‌های خود نداشتند.

تمرین امروز استقلال ساعت 17:45 به پایان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها