jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۹۲۹   ۲۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۸:۱۸
عبداللهی:قلعه نویی می تواند استقلال را جمع کند

به گزارش جام جم ورزشی ، نصرالله عبداللهی در گفت و گویی با سایت رسمی باشگاه استقلال اظهار داشت:با توجه به دو شکست استقلال در لیگ قهرمانان آسیا شرایط این تیم الان در جدول خوب نیست و تنها از لحاظ روحی_روانی است که به این تیم می شود کمک کرد.
پیشکسوت استقلال در ادامه اعلام کرد:وقتی استقلال دو باخت متوالی می آورد در وهله اول جمع و جور کردن این تیم مهم است.امیر قلعه نویی پیش از این ثابت کرده که در این زمینه تخصص دارد و حالا هم می تواند به خوبی این تیم را جمع و جور کند تا استقلال به شرایط قبلی خود برگردد.
وی در ارتباط با بازی سه شنبه استقلال گفت:استقلال در صورتی که بتواند از لحاظ روحی خود را به شرایط ایده آل برساند می تواند در بازی با الجزیره به پیروزی برسد.شرایط روحی در این دیدار حرف اول را می زند تا در صورتی که استقلال خود را از این نظر ریکاوری کرده باشد بتواند الجزیره را شکست دهد.
عبداللهی در پایان اعلام کرد:در این شرایط حساس استقلال همه ما باید از این تیم حمایت کنیم تا باز هم بتواند در آسیا موفق عمل کند.امیدوارم استقلال با شکست دادن الجزیره به شرایط مطلوب خود در آسیا برگردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها