jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۲۹۲۴   ۱۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۱

در پی شکستن رکورد گلزنی برای تیم ملی پرتغال

رونالدو: این رکورد برایم خاص است

رونالدو: این رکورد برایم خاص است

مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال موفق به ثبت رکورد دیگری در تیم ملی فوتبال پرتغال شد.


تیم ملی فوتبال پرتغال در دیداری دوستانه موفق شد با حساب پنج بر یک کامرون را شکست دهد.

در این دیدار کریستیانو رونالدو 21 و 83، رائول میرلس 66، فابیو کوئنترائو 67 و ادینیو 77 برای پرتغال گلزنی کردند. وینسنت ابوبکر نیز در دقیقه 43 تنها گل کامرون را زد.

کریستیانو رونالدو با دو گلی که وارد دروازه کامرون کرد موفق شد تعداد گل‌های خود را برای سلسائو به 49 برساند تا در این زمینه هم رکورد دار شود. او که دو ماه پیش عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان را از آن خود کرد، رکورد پدرو پائولتا با 49 گل در 88 مسابقه را پشت سر گذاشت.

رونالدو در این زمینه گفت: این لحظه برایم خاص است. 10 سال پیاپی است که در تیم ملی فوتبال پرتغال به میدان می‌روم. کسب چنین رکوردی به تلاش زیادی که داشته‌ام برمی‌گردد./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر