jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۲۹۲۴   ۱۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۱

در پی شکستن رکورد گلزنی برای تیم ملی پرتغال

رونالدو: این رکورد برایم خاص است

رونالدو: این رکورد برایم خاص است

مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال موفق به ثبت رکورد دیگری در تیم ملی فوتبال پرتغال شد.


تیم ملی فوتبال پرتغال در دیداری دوستانه موفق شد با حساب پنج بر یک کامرون را شکست دهد.

در این دیدار کریستیانو رونالدو 21 و 83، رائول میرلس 66، فابیو کوئنترائو 67 و ادینیو 77 برای پرتغال گلزنی کردند. وینسنت ابوبکر نیز در دقیقه 43 تنها گل کامرون را زد.

کریستیانو رونالدو با دو گلی که وارد دروازه کامرون کرد موفق شد تعداد گل‌های خود را برای سلسائو به 49 برساند تا در این زمینه هم رکورد دار شود. او که دو ماه پیش عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان را از آن خود کرد، رکورد پدرو پائولتا با 49 گل در 88 مسابقه را پشت سر گذاشت.

رونالدو در این زمینه گفت: این لحظه برایم خاص است. 10 سال پیاپی است که در تیم ملی فوتبال پرتغال به میدان می‌روم. کسب چنین رکوردی به تلاش زیادی که داشته‌ام برمی‌گردد./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر