jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۷۳۴   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۳:۰۸

یکی از فوتبالیست های مطرح لیگ برتری برای خود تفریح عجیبی انتخاب کرده است.

گشت زنی عجیب یک فوتبالیست در خیابان

سایت جام جم ورزشی - این فوتبالیست مطرح لیگ برتری چند شبی است که در یکی از خیابان های شمال تهران مشاهده می شود. البته گشت زنی در خیابان ها هیچ اشکالی ندارد اما ماجرا وقتی عجیب می شود که بدانیم این فوتبالیست سوار بر اتومبیل خود در حالی که چند نفر دیگر هم همراه او هستند این خیابان را بالا و پایین می کند و هر چند دقیقه یکبار هم سر خود را از پنجره بیرون می آورد و فریاد می کشد! جای تاسف است که یادآوری کنیم این فوتبالیست گاهی اوقات حالتی غیر عادی هم دارد.

باشگاه ها گاهی اوقات ادعا می کنند بر روی فوتبالیست ها و رفتارشان نظارت دقیقی دارند اما ماجرای ذکر شده حداقل عکس این را نشان می دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر