jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۷۳۴   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۳:۰۸

یکی از فوتبالیست های مطرح لیگ برتری برای خود تفریح عجیبی انتخاب کرده است.

گشت زنی عجیب یک فوتبالیست در خیابان

سایت جام جم ورزشی - این فوتبالیست مطرح لیگ برتری چند شبی است که در یکی از خیابان های شمال تهران مشاهده می شود. البته گشت زنی در خیابان ها هیچ اشکالی ندارد اما ماجرا وقتی عجیب می شود که بدانیم این فوتبالیست سوار بر اتومبیل خود در حالی که چند نفر دیگر هم همراه او هستند این خیابان را بالا و پایین می کند و هر چند دقیقه یکبار هم سر خود را از پنجره بیرون می آورد و فریاد می کشد! جای تاسف است که یادآوری کنیم این فوتبالیست گاهی اوقات حالتی غیر عادی هم دارد.

باشگاه ها گاهی اوقات ادعا می کنند بر روی فوتبالیست ها و رفتارشان نظارت دقیقی دارند اما ماجرای ذکر شده حداقل عکس این را نشان می دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها