jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۱۶۸۳   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۳۹

بازیکنان تیم بارسلونا یکشنبه شب در ورزشگاه خانگی خود نیوکمپ، مقابل تیم آلمریا جشنواره ای از گل به راه انداختند و این تیم را با نتیجه پر گل 4 بر یک شکست دادند.

مسی، ستاره درخشان بارسلونا/تصاویر

سایت جام جم ورزشی - برای تیم بارسلونا دراین دیدار سانچز، مسی، پویول و ژاوی به ترتیب دردقایق 9 ، 24 ،83 و 89 گلزنی کردند و تنها گل تیم آلمریا را نیزآنجل تروجیلو دردقیقه 27 درون دروازه تیم بارسلونا جای داد اما مانع از شکست سنگین تیمش برابر بارسلونا نشد.

اما لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا در این دیدار بهترین بازیکن تیمش بود و باز هم نشان داد یکی از برترین بازیکنان فوتبال دنیاست. شب هنرنمایی مسی و البته بارسلونا را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر