jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۰۶۰۰   ۰۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۹:۲۳

مهاجم تراکتورسازی تبریز، هواداران این تیم را بی نظیر خواند.

انصاری فرد: هواداران تراکتورسازی بی نظیرند

کریم انصاری فرد در خصوص پیروزی بر الاتحاد عربستان اظهار کرد: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر که توانستیم دل مردم آذربایجان را شاد و از نام ایران دفاع کنیم.

وی افزود: خوشحالی مردم برای ما یک دنیا ارزش دارد، این برد را به تمام ایرانی ها تقدیم می کنم.

انصاری فرد در رابطه با جنگ روانی بازیکنان الاتحاد گفت: هواداران ما با حضور پر تعداد و تشویق های فوق العاده شان، جو سنگینی علیه الاتحاد راه انداخته بودند؛ به طوریکه بازیکنان حریف با استرس بازی می کردند، به نظرم آنها نمی توانند برای ما مشکل ساز شوند./ایسنا


مهاجم تراکتورسازی درباره آینده تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: بازی های آسیایی خیلی سخت تر از دیدار های لیگ برتر هستند. باید بازی های داخل خانه را ببریم و در دیدارهای خارج از خانه نبازیم، در اینصورت از گروه مان به راحتی صعود می کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها