jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۸۷۹ ۰۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۱:۰۸

بازتاب درخشش مهاجم تیم ملی ایران در لیگ برتر

اشکان، ستاره پارسی/ تصاویر

اشکان دژاگه نشان داده اگر در ترکیب ثابت فولام حضور داشته باشد کارهای زیادی می تواند بکند. او دیروز با گلی که به وست بروموویچ زد باز هم ثابت کرد بازیکنی برای نیمکت نیست.

اشکان، ستاره پارسی/ تصاویر

سایت جام جم ورزشی - دیروز فولام با درخشش این بازیکن ایرانی در هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس با وست بروموویچ مساوی کرد. فولام همچنان در قعر جدول رده بندی لیگ برتر به سر می برد. دژاگه این گل را در دقیقه 28 و روی پاس ریچاردسون به ثمر رساند. سایت فوکس اسپورت انگلیس با اشاره به گلزنی دژاگه مقابل فولام از او با نام "ستاره پارسی" فولام یاد کرد. دیلی میل نیز با نمایش عکس های گلزنی این بازیکن ایرانی به تمجید از وی پرداخت. تصاویری از گلزنی و شادی بعد از گل دژاگه و همچنین برش هایی از دیدار فولام و وست بروم ویچ را در ادامه می بینید:

خوشحالی دژاگه بعد از گلزنی در جمع فولامی ها:

اشکان با این شوت دروازه وست بروم ویچ را باز کرد:

این هم از ماگات سرمربی جدید فولام. دژاگه قبلا در وولفسبورگ آلمان زیر نظر این مربی کار کرده بود:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر