سکوت خواهر مقتول برای سفر به آمریکا

قاتل به پرواز آمستردام نرسید

فردی که در یکی از روز‌های آبان امسال با قتل همسرش جسد او را در حاشیه جاده رها کرده بود، پس از سه ماه فرار در شهرستان آذرشهر استان آذربایجان شرقی بازداشت شد.
کد خبر: ۶۴۸۱۱۷
مخفیگاه قاتل تهرانی در تبریز شناسایی شد

به گزارش جام‌جم، روز شانزدهم آبان والدین زن جوانی با حضور در شعبه 11 پلیس آگاهی تهران با ارائه شکایتی گم شدن فرزندشان را خبر دادند.

در تحقیق از آنها معلوم شد ارتباط آنها از چند روز پیش با فرزندشان قطع شده و در این مدت تلاش آنها برای اطلاع از فرزندشان بی‌نتیجه مانده است.

در پی این شکایت ماموران تحقیق در این زمینه را آغاز کردند و در حالی که تحقیقات ادامه داشت، روز بعد یک راننده عبوری در بزرگراه پردیس در شرق تهران، با دیدن جسد زن جوانی که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اطلاع داد.

با حضور ماموران و بازپرس جنایی در محل، جسد زن جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیق برای راز گشایی از این جنایت با دستور بازپرس جمشیدی در شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران آغاز و ماموران متوجه شدند، جسد کشف شده متعلق به زن جوانی است که والدین او روزقبل در پلیس آگاهی گم‌شدن او را گزارش کرده‌اند.

در ادامه پیگیری این پرونده، ماموران متوجه شدند شوهر مقتول به طرز مرموزی ناپدید شده است و این احتمال وجود دارد او همسر جوانش را کشته باشد.

دستگیری متهم

در تحقیقات بعدی، ردپای همسر مقتول در شهرستان آذر شهر در حوالی تبریز شناسایی و ماموران با نیابت قضایی عازم محل شده و روز گذشته وی را دستگیر کردند.

متهم پس از انتقال به دادسرا به قاضی جنایی تهران گفت: 13 سال با همسرم زندگی مشترک داشتم، اما از سه سال پیش با هم درگیری و اختلاف داشتیم و می‌خواستیم از هم جدا شویم. متهم افزود: مدتی بود به خانه نمی‌رفتم، روز حادثه پس از تماس تلفنی، مرضیه را سوار خودرو کردم تا با هم گفت‌وگو کنیم. در میانه راه و در بزرگراه پردیس باردیگر مشاجره کردیم و من نیز با چاقویی که همراه داشتم ضربه‌ای به گردنش زدم و پس از قتل با رها کردن جسد در پارکینگ حاشیه بزرگراه، متواری شدم.

در پی این اعتراف، بازپرس جمشیدی با قرار بازداشت موقت، متهم را برای ادامه تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت و کشف انگیزه واقعی قتل در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار داد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها