jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۶۸۷۹   ۲۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۳:۳۵

جلسه بدون نتیجه در وزارت ورزش

هدایتی با وزارت ورزش به توافق نرسید

هدایتی با وزارت ورزش به توافق نرسید

حسین هدایتی برای پیوستن به هیات مدیره پرسپولیس با وزارتی‌ها به توافق نرسید.


به گزارش فارس، در حالی که پرسپولیسی‌ها منتظر حضور هدایتی در هیئت مدیره این باشگاه برای حل مشکلات مالی بودند و علی دایی نیز به دنبال این خواسته بود اما در نهایت پس از برخی از درخواست‌های عجیب وزارت ورزش، حسین هدایتی امشب با مسئولان این وزارتخانه به توافق نرسید.

گفته می‌شود برخی از خواسته‌های مسئولان وزارت ورزش طوری بود که مالک سابق باشگاه‌های استیل آذین و ملوان نتوانسته آنها را قبول کند و به همین دلیل باز هم وضعیت پرسپولیس در پرده‌ای از ابهام قرار گرفت.

این در شرایطی است که علی دایی و بازیکنان پرسپولیس امروز بسیار امیدوار بودند تا با پیوستن هدایتی به پرسپولیس مشکلات این باشگاه تا حدودی حل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر