jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۶۸۷۹   ۲۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۳:۳۵

جلسه بدون نتیجه در وزارت ورزش

هدایتی با وزارت ورزش به توافق نرسید

هدایتی با وزارت ورزش به توافق نرسید

حسین هدایتی برای پیوستن به هیات مدیره پرسپولیس با وزارتی‌ها به توافق نرسید.


به گزارش فارس، در حالی که پرسپولیسی‌ها منتظر حضور هدایتی در هیئت مدیره این باشگاه برای حل مشکلات مالی بودند و علی دایی نیز به دنبال این خواسته بود اما در نهایت پس از برخی از درخواست‌های عجیب وزارت ورزش، حسین هدایتی امشب با مسئولان این وزارتخانه به توافق نرسید.

گفته می‌شود برخی از خواسته‌های مسئولان وزارت ورزش طوری بود که مالک سابق باشگاه‌های استیل آذین و ملوان نتوانسته آنها را قبول کند و به همین دلیل باز هم وضعیت پرسپولیس در پرده‌ای از ابهام قرار گرفت.

این در شرایطی است که علی دایی و بازیکنان پرسپولیس امروز بسیار امیدوار بودند تا با پیوستن هدایتی به پرسپولیس مشکلات این باشگاه تا حدودی حل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها