jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۴۵۲۸۵   ۲۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۰۸

قصه کاربران ایرانی در صفحه فیس بوکس مسی تکراری است اما باید باور کرد ولاسکو می تواند سفیر ایران برای دلجویی از مسی باشد.

ولاسکو سفیر ایران برای دلجویی از مسی شد!

به گزارش جام جم ورزشی ، بعد از قرعه کشی رقابت های جام جهانی فوتبال و حمله کاربران ایرانی به صفحه فیس بوکی لیونل مسی آرژانتینی بسیاری از هجمه ای که برای ستاره آرژانتینی به راه افتاد گله مند بودند حتی باشگاه استقلال در اقدامی پیش قدم شد تا جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما را به عنوان سفیر صلح به اسپانیا بفرستد تا او در مقام دلجویی از مسی ، ایرانی ها را مردم با فرهنگ و با تمدن چندین هزار ساله معرفی کند. بعد از این ماجراها اما تب مسی هم در کنار بسیاری از تب های پیش بینی شده و نشده در کشورمان خوابید و از سفیر خبری نشد تا اینکه ماجرای رفتن خولیو ولاسکو سر زبان ها افتاد. سرمربی تیم ملی والیبال و هموطن مسی با احترام کامل از ایران می رود تا سرمربی تیم ملی آرژانتین شود بدون کم و کاستی در قراردادش که تا پایان سال 2014 اعتبار داشت. فرهاد ظریف لیبرو تیم ملی والیبال که از دنیای قهرمانی های ملی خداحافظی کرد نگاهی متفاوت به ماجرای جدایی ولاسکو از ایران دارد. او می گوید: ما کشور با فرهنگی هستیم و با وجود اینکه ولاسکو قرارداد داشت فکر می‌کنم فدراسیون مردانگی کرد. ما به ولاسکو احتیاج داشتیم و وی می‌توانست باز هم به ما کمک کند، اما درخواست مسئولان آرژانتین مطرح بود و پس از توافق این اتفاق رخ داد.به این ترتیب بدون اینکه جمشید مشایخی و نه فرد دیگری سفیر صلح و فرهنگ ایرانی باشد و در مقام دلجویی از مسی ظاهر شود باید کار فرهنگی فدراسیون به قول ظریف مغتنم شمرده شود و ولاسکو سفیر ایران برای هموطنش مسی عزیز پیام میهمان نواز بودن ما ایرانی ها را برساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر