jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۶۹۱   ۲۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۰:۰۱
بیگ‌زاده: خوشحالم آرش گل صدم را زد

مدافع استقلال می‌گوید از اینکه توانسته پاس گل صدم آرش برهانی را او بدهد خوشحال است.
هاشم بیگ‌زاده با بیان اینکه بعد از مدت‌ها بازی خوبی به نمایش گذاشتیم اظهار کرد: خدا را شاکریم که توانستیم پاسخ محبت هوادارانی که به ورزشگاه آمدند را بدهیم.

وی افزود: با این پیروزی چیزی را به دست نیاوردیم. ما 4 بازی سخت دیگر پیش رو داریم و باید تمرکز خود را برای بازی‌های آینده بگذاریم.

وی درباره بازی با ملوان نیز اظهار کرد: در روزهای آینده کادر فنی اردویی را برای ما تدارک دیده‌اند و بعد از آن اردو به انزلی خواهیم رفت. امیدوارم که در آن اردو تمرین‌های خوبی را پشت سر بگذاریم و برای بازی با ملوان آماده شویم.

وی در مورد اینکه پاس گل صدم آرش برهانی نیز یادآور شد: خیلی خوشحال هستم که آرش گل صدم را زد و خوشحال هستم که توانستم پاس گل صدم آرش برهانی را بدهم.

به گزارش ایسنا ، بیگ زاده در پایان درباره بازی پرسپولیس و فجر سپاسی نیز گفت: دقایقی از این بازی را در رختکن تماشا کردیم و از این بابت که پرسپولیس نتوانست امتیاز بگیرد و ما توانستیم اختلاف خود را با پرسپولیس افزایش دهیم خوشحالم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها