jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۶۹۱   ۲۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۰:۰۱
بیگ‌زاده: خوشحالم آرش گل صدم را زد

مدافع استقلال می‌گوید از اینکه توانسته پاس گل صدم آرش برهانی را او بدهد خوشحال است.
هاشم بیگ‌زاده با بیان اینکه بعد از مدت‌ها بازی خوبی به نمایش گذاشتیم اظهار کرد: خدا را شاکریم که توانستیم پاسخ محبت هوادارانی که به ورزشگاه آمدند را بدهیم.

وی افزود: با این پیروزی چیزی را به دست نیاوردیم. ما 4 بازی سخت دیگر پیش رو داریم و باید تمرکز خود را برای بازی‌های آینده بگذاریم.

وی درباره بازی با ملوان نیز اظهار کرد: در روزهای آینده کادر فنی اردویی را برای ما تدارک دیده‌اند و بعد از آن اردو به انزلی خواهیم رفت. امیدوارم که در آن اردو تمرین‌های خوبی را پشت سر بگذاریم و برای بازی با ملوان آماده شویم.

وی در مورد اینکه پاس گل صدم آرش برهانی نیز یادآور شد: خیلی خوشحال هستم که آرش گل صدم را زد و خوشحال هستم که توانستم پاس گل صدم آرش برهانی را بدهم.

به گزارش ایسنا ، بیگ زاده در پایان درباره بازی پرسپولیس و فجر سپاسی نیز گفت: دقایقی از این بازی را در رختکن تماشا کردیم و از این بابت که پرسپولیس نتوانست امتیاز بگیرد و ما توانستیم اختلاف خود را با پرسپولیس افزایش دهیم خوشحالم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر