jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۴۴۸۳   ۲۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۳

مجسمه سوپراستارها پرده برداری شد

رونالدو و مسی چهره های «لاس فایاس 2014»

مجسمه هایی از چهره های لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در نمایشگاه نینوت که روز شنبه در والنسیا افتتاح شد حضور خواهد داشت.

رونالدو و مسی چهره های «لاس فایاس 2014»

سایت جام جم ورزشی - خانم ریتا باربرا، شهردار والنسیا درمراسم افتتاحیه این نمایشگاه که مخاطب اصلی آن کودکان است حضور خواهد یافت..این فستیوال از روز اول تا 20مارس در والنسیا برگزار خواهد شد

چهره رونالدو و مسی درکنار چهره افراد دیگری دراین نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود و شهروندان حاضر دراین نمایشگاه چهره برجسته را انتخاب خواهند کرد

مجسمه لیونل مسی و کریس رونالدو با لباسهای تیم های باشگاهی شان به نمایش درآمده اند و هردویشان دستها را روی سینه به هم گره زده اندو پاهایشان روی توپ است. پای راست رونالدو وپای چپ مسی روی توپ هاقرار گرفته است.

بامزه اینجاست که تصویر مسی بیشتر شبیه پدر اوست تا خود او و تصویر رونالدو شایدشما را کمی به یاد گرث بیل بیندازد.

زمانی که از این مجسمه ها پرده برداری شود، بازدیدکنندگان نمایشگاه می توانند از دیدن این چهره ها لذت ببرند.

علاوه بر مسی و رونالدو تصاویری از نادال با راکت تنیس و برنی اسلستونه، یکی از چهره های برجسته دنیای اتومبیل رانی هم دیده می شوند.

رونالدو و مسی چهره های اصلی فستیوال «لاس فایاس 2014»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها