jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۳۶۴۸   ۱۸ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۶
داور بازی رئال - بیلبائو یک ماه محروم شد


کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا ، آیزاگامز را یک ماه از قضاوت در فوتبال اسپانیا محروم کرد.

به گزارش ایسنا، رئال مادرید و آتلتیک بیلبائو در دیداری جنجالی در لیگای اسپانیا به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید، اما اتفاق ویژه این دیدار اخراج کریستیانو رونالدو ، مهاجم پرتغالی رئال مادرید بود که باعث شد جنجال ویژه‌ای ایجاد شود.

آیزاگامز، کریستیانو رونالدو را به دلیل درگیری با بازیکن آتلتیک بیلبائو به طور مستقیم با کارت قرمز جریمه کرد تا هفتمین اخراج مهاجم برزیلی در پرونده‌ او ثبت شود.

کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا در واکنش اتفاق پیش آمده در بازی رئال مادرید و آتلتیک بیلبائو، آیزاگامز را به دلیل عملکرد ضعیفش در این مسابقه از یک ماه قضاوت در فوتبال اسپانیا محروم کرد.

کمیته‌ انضباطی فوتبال اسپانیا همچنین پیش از این مهاجم پرتغالی رئال مادرید را به دلیل اخراج در این دیدار و رفتار ناشایست سه بازی از همراهی تیمش محروم کرده بود. باشگاه رئال مادرید پیش از این با انتقاد از داور مسابقه اعلام کرده بود که رونالدو واکنشی به داور چهارم این مسابقه نداشته و گزارش داور مسابقه در این بازی اشتباه بوده است.

رئال مادرید در هفته‌ بیست و سوم رقابت‌های لیگا در خانه از تیم ویارئال پذیرایی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها