jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۶۴۳۰۲۹   ۱۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۰۰

ضمن قطع همکاری با فدراسیون

ساعی :آبرویم را از سر راه نیاورده‌ام!

هادی ساعی گفت: شرایط همکاری‌ام با فدراسیون مهیا نیست و قصد ندارم به هیچ عنوان با فدراسیون همکاری کنم.

ساعی :آبرویم را از سر راه نیاورده‌ام!

قهرمان تکواندوی المپیک و جهان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: شرایط برای همکاری‌ام با فدراسیون مهیا نیست و من آدمی نیستم که بخواهم در هر شرایطی کار کنم، آبرویم را از سر راه نیاورده‌ام که این گونه آن را خرج کنم.

وی افزود: در تکواندوی ایران مربی، سرپرست، مدیر فنی و ورزشکار خوب، زیاد داریم و امیدوارم هر کسی که در این بخش‌ها و در هر بخش تکواندوی ایران فعالیت می‌کند، موفق باشد.

قهرمان تکواندوی جهان با تاکید بر اینکه دین خود به تکواندوی ایران را ادا کرده است، گفت: به اندازه توان خودم و حتی بیشتر از آن، هر کاری که می‌توانستم برای کمک به تکواندو انجام داده‌ام و دیگر قصد همکاری با فدراسیون را ندارم. فکر و ذهنم با تکواندو است و هر جا که باشم و بتوانم، به تکواندو ایران خدمت می‌کنم.

ساعی ادامه داد: برای تمام دست‌اندرکاران و فعالان تکواندوی ایران آرزوی موفقیت دارم. باز هم می‌گویم در تکواندوی ایران مربی، سرپرست، ورزشکار، مدیر فنی و سرمربی خوب، زیاد داریم و با رفتن یک نفر تکواندو دچار مشکل نمی‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها