در آخرین برنامه نود در سال 92 چه گذشت؟

تمام سوتی های عادل فردوسی پور

برنامه نود این هفته از ساعت 22:33 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت 00:45 بامداد سه شنبه به پایان رسید.
کد خبر: ۶۴۲۶۵۵
از آرم پلنگی تا رمزگشایی اختلاف قلعه نویی و کروش

سایت جام جم ورزشی - برنامه نود این هفته از ساعت 22:33 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.سئوال پیامکی این هفته به قهرمان سیزدهمین دوره لیگ برتر اختصاص یافته بود.

جعفری کارشناس داوری این هفته نود بود.

آماری از دیدارهای باقیمانده لیگ سیزدهم به تصویر کشیده شد.


گزارش نود درجه با ادبیات طنزآمیز به اتفاقاتاخیر فوتبال ایران پرداخت.

آماری از لیگ سیزدهم و لین هفته لیگ ارائه شد.

گوشه هایی از دیدار تیم های ملوان - نفت و مس - استقلال مصاحبه ها و حاشیه های مربوط به آنها پخش شد و جعفری داوری این دیدارها را مورد بررسی قرار داد.گزارشی از دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان و حاشیه ها و مصاحبه های مربوط به آن پخش شد.آمار مسابقه پیامکی پس از گذشت 45 دقیقه از آغاز برنامه:گزارشی از دیدار دو تیم تراکتورسازی و داماش و حاشیه های مربوط به آن پخش شد.

نظمی مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی روی خط تلفنی برنامه آمد و گفت: طبق برنامه قرار بود اولیویرا بین هواداران آمده و صحبت کند، اما پس از آمدن اولیویرا بدلیل ازدحام جمعیت این مراسم عملی نشد و مجبور شدیم وی را از این محل دور کنیم.وی در مورد مربیگری پسر اولیویرا در تراکتورسازی گفت: وی مدرک مربیگری دارد و مشکلی برای حضور در این جایگاه نداردو

محمد اصغری کارشناس هواشناسی روی خط تلفنی برنامه آمد و در مورد هوای تبریز گفت: تبریز در ساعت 2 بعد از ظهر حدود 5 درجه زیر صفر است و در خصوص تهران نیز دمای استان در ساعت 17 حدود 3 تا 4 درجه زیر صفر خواهد بود.

گزارشی از مصاحبه های کروش، قلعه نویی و فتح اله زاده و اختلافات آنها پخش شد.

گزارش نود تا نود پخش شد که طی آن به اتفاقات هفته اخیر فوتبال ایران و جهان پرداخته شده بود.

گزارش از مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی پخش شد که کفاشیان نیز طی آن به صحبت پرداخت، در این گزارش به برخی بی برنامگی ها در خلال اجرای این مراسم اشاره شد.محمد علی اینانلو مستند ساز طبیعت روی خط تلفنی برنامه آمد و در مورد این مراسم گفت: طرحی که اکنون روی پیراهن تیم ملی دادند چیزی نبود که ما تایید کردیم. فقط قرار گرفتن این یوزپلنگ روی پیراهن تیم ملی کافی نیست و باید تبلیغات لازم در این باره انجام شود.

علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال روی خط تلفنی برنامه نود آمد. فردوسی پور در بخشی از این گفتگوی تلفنی گفت: اگر به آرم باشگاه ها توجه کنیم در همه آنها عکس یک حیوان نقش بسته است و میتوانیم روی آرم فدراسیون عکس یوزپلنگ را صراحی کنیم که کفاشیان در این باره گفت: ما در خصوص قضیه پیراهن تیم ملی عجولانه اقدام کردیم و صحبت های شما هم جای تامل دارد.

گزارشی از دیدار تیم های ذوب آهن - گسترش فولاد، استقلال خوزستان - فجر سپاسی و راه آهن - صبا و حواشی مربوط به آنها پخش شد.

گزارشی از لیگ دسته یک و نتایج آن ارائه شد.

میرشاد ماجدی سرپرست باشگاه استقلال روی خط تلفنی برنامه آمد و در خصوص بازیکن دادن به تیم ملی گفت: آن زمان دو بازیکن را در حالی که به آنها نیاز داشتیم به تیم ملی دادیم و با تیم ملی تعامل کافی داشتیم.

فردوسی پور در خصوص حضور یک بازیکن در دو باشگاه گفت: چنین مسئله ای امکان پذیر نیست و بطور مثال ایمان مبعلی نمیتواند اول هفته برای یک باشگاه به میدان برود و آخر هفته برای باشگاهی دیگر و باید با این مسائل برخورد کرد.

آمار مسابقه پیامکی در پایان برنامه:برنامه نود این هفته ساعت 00:45 بامداد سه شنبه به پایان رسید.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها