jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۲۳۰۴   ۱۴ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۱۲

پاری سن ژرمن قهرمان اروپا می شود

رونالدویی که گریه کرد رونالدوی واقعی بود

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید در تازه ترین گفت و گوی خود حرف های جالبی درباره آینده فوتبالی اش زده است.

رونالدویی که گریه کرد رونالدوی واقعی بود

سایت جام جم ورزشی - وی که با "ساندی " گفت و گو کرده است اظهار داشت: زمانی که قرارداد من با رئال مادرید به اتمام برسد آن زمان من 33 ساله ام. امیدوارم تا پایانا قراردادم در رئال بمانم چرا که من اینجا بسیار خوشحالم. رونالدو با بیان اینکه پاری سن ژرمن فرانسه یکی از شانس های اصلی قهرمانی در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپاست گفت: پاری سن ژرمن می تواند برنده احتمالی لیگ قهرمانان اروپا در این فصل باشد. آنها تیمی بسیار قوی هستند و خیلی سخت شکست می خورند. آنها قطعا یکی از گزینه های اصلی قهرمانی در این فصل خواهند بود. این ملی پوش پرتغالی رئال مادرید درباره اینکه چرا که در مراسم اهدای توپ طلا گریست گفت: مردم از خود می پرسند چرا من در آن شب گریه کردم. آنهایی که من را خوب می شناسند آن رونالدویی که در آن شب گریه کرد یک رونالدوی واقعی بود، کسی که کاملا صادق بود. صادق بودن من یک واقعیت است، نه تصوری که من نسبت به خودم دارم. صادق بودن طبیعت من است. وقتی د ر آن زمان پسرم را در کنار خودم داشتم و جایزه را هم بردهم لحظات شگفت انگیزی بود. آن شب یکی از زیباترین شب های زندگی من بود.

وی یادآور شد: خیلی سخت بود که رکورد 69 گل در یک فصل را که متعلق به خودم بود بشکنم اما این برای من غیرممکن نبود. من نهایت سعی و تلاشم را در فصل گذشته کردم، کاری که همیشه انجام میدهم. امیدوارم در آینده هیچ مصدومیتی برای من پیش نیاید. من برای هر چالشی آماده ام. باز هم می بینید که من در این فصل چه کارهایی که نمی کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر