jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۲۳۰۴   ۱۴ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۱۲

پاری سن ژرمن قهرمان اروپا می شود

رونالدویی که گریه کرد رونالدوی واقعی بود

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید در تازه ترین گفت و گوی خود حرف های جالبی درباره آینده فوتبالی اش زده است.

رونالدویی که گریه کرد رونالدوی واقعی بود

سایت جام جم ورزشی - وی که با "ساندی " گفت و گو کرده است اظهار داشت: زمانی که قرارداد من با رئال مادرید به اتمام برسد آن زمان من 33 ساله ام. امیدوارم تا پایانا قراردادم در رئال بمانم چرا که من اینجا بسیار خوشحالم. رونالدو با بیان اینکه پاری سن ژرمن فرانسه یکی از شانس های اصلی قهرمانی در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپاست گفت: پاری سن ژرمن می تواند برنده احتمالی لیگ قهرمانان اروپا در این فصل باشد. آنها تیمی بسیار قوی هستند و خیلی سخت شکست می خورند. آنها قطعا یکی از گزینه های اصلی قهرمانی در این فصل خواهند بود. این ملی پوش پرتغالی رئال مادرید درباره اینکه چرا که در مراسم اهدای توپ طلا گریست گفت: مردم از خود می پرسند چرا من در آن شب گریه کردم. آنهایی که من را خوب می شناسند آن رونالدویی که در آن شب گریه کرد یک رونالدوی واقعی بود، کسی که کاملا صادق بود. صادق بودن من یک واقعیت است، نه تصوری که من نسبت به خودم دارم. صادق بودن طبیعت من است. وقتی د ر آن زمان پسرم را در کنار خودم داشتم و جایزه را هم بردهم لحظات شگفت انگیزی بود. آن شب یکی از زیباترین شب های زندگی من بود.

وی یادآور شد: خیلی سخت بود که رکورد 69 گل در یک فصل را که متعلق به خودم بود بشکنم اما این برای من غیرممکن نبود. من نهایت سعی و تلاشم را در فصل گذشته کردم، کاری که همیشه انجام میدهم. امیدوارم در آینده هیچ مصدومیتی برای من پیش نیاید. من برای هر چالشی آماده ام. باز هم می بینید که من در این فصل چه کارهایی که نمی کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها