jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۲۲۱۴   ۱۴ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۴۶

حمله به استقلال و باشگاهها در یک برنامه تلویزیونی بلافاصله واکنش وزیر ورزش و جوانان را به همراه داشت.

آقای وزیر! خوب بود حرف های منصوریان را هم می شنیدید

به گزارش جام جم ورزشی ، روز جمعه بلافاصله بعد از اینکه کارلوس کروش از برنامه تلویزیونی ورزش و مردم بیرون رفت ، واکنش ها به اظهار نظرهای سرمربی تیم ملی شروع شد. او باشگاهها را مورد خطاب قرار داد و بویژه از استقلال انتقاد کرد.بعد از این حرف ها بود که کرانچار از سپاهان و قلعه نویی و فتح الله زاده از خجالت سرمربی پرتغالی تیم ملی بیرون آمدند اما با دعوت وزیر ورزش و جوانان از کروش و حمایت از سرمربی تیم ملی مسیر انتقادها تا حدودی تغییر کرد هر چند سرمربی آبی ها با گفتن این جمله که بچه نازی آباد است مرد پرتغالی را به مبارزه طلبید.خارج از این دعواهای رسانه ای افراد پرسشی که از محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان مطرح می شود این است که آقای وزیر چرا زمانی که منصوریان سرمربی تیم 22 ساله های ایران از همه تیم ها محترمانه کمک خواست کسی به او و تیم جوانش اعتنا نکرد؟ آیا می دانید تیم منصوریان کمکی که ندید هیج بلکه تحقیر هم شد و ماجرای قلیان کشی که به بیرون درز کرد آرزوهای نسلی از بازیکنان جوان فوتبال را با حواشی ریز و درشت بر باد داد؟ مگر اعضای آن تیم آینده سازان این فوتبال نبودند و سرنوشت آنها برای آینده این فوتبال مهم نبود؟ به هر حال منصوریان بی صدا از تیم 22 ساله ها جدا شد و در ادامه تیمی که داخل همین مملکت بارها بازیکنانش تحقیر شدند و باشگاهها همکاری نکردند نتیجه نگرفت و در بازی های عمان حذف شد.آن روزها بدون دعوت وزیر از کسی حتی منصوریان برای فوتبال ما گذشت تا به امروز رسید که کوچکترین دعوای کروش بزرگترین حمایت ها را از سوی جناب وزیر به همراه دارد.    

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر