مردی با مراجعه انجمن های حمایت حیوانات به نگهداری گربه های بی سرپرست ابراز علاقه می کرد. مسئولان این انجمن ها غافل از سرنوشتی که در انتظار گربه ها است، حیوانات بی زبان را به مرد تحویل می دادند.
کد خبر: ۶۴۱۵۳۷
ضیافت شام با گوشت گربه ها

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از لومتن، یک مرد 50 ساله اهل لومباردیا در شمال ایتالیا به انجمن های حیوانات این منطقه مراجعه می کرد و نسبت به گربه های بی سرپرست بی اندازه ابراز علاقه نشان می داد. مسئولان انجمن ها نیز با توجه به علاقه این مرد گربه هایی را که انتخاب می کرد برای نگهداری به او می دادند.

او پس از گرفتن گربه ها به خانه باز می گشت ، گربه را پس از کشتن ، پوست کندن و تمیز کردن داخل فر می گذاشت و کباب می کرد. مرد سپس از دوستانش دعوت می کرد تا برای ضیافت شام به خانه اش بیایند.

مسئولان انجمن حمایت حیوانات « آیداآ» ​پس از اینکه مرد 15 گربه را برای نگهداری از این انجمن دریافت کرد اندک اندک نسبت به این مرد مشکوک شدند. این پرسش برایشان پیش آمد که مرد دوستدار گربه ها با این تعداد «پیشی نازنازی» در خانه اش چگونه کنار می آید؟

به ویژه مرد در انتخاب گربه ها سلیقه ای مخصوص به خود داشت: او گربه های جوان ، سیاه رنگ و چاق و چله را ترجیح می داد. سرانجام پس از چند ماه این مرد 50 ساله متاهل و پدر دو فرزند در حین ارتکاب جرم دستگیر شد.

کارکنان انجمن حمایت حیوانات « آیداآ» یک گربه تازه را برای نگهداری به مرد دادند و ساعتی بعد به خانه او مراجعه کردند. درست سر وقت! زمانی که استاد آشپز یک گربه سیاه 3.5 کیلویی را پس از پوست کندن و تمیز کردن داشت داخل فر اجاق می گذاشت.

مرد فورا به گناهان خود اعتراف و تایید کرد که با گوشت گربه های ضیافت شام  برپا می کرده و آنها را با دوستانش می خورده است.

پلیس مرد را دستگیر کرد و او به دلیل رفتار بی رحمانه با حیوانات با مجازات 3 تا 18 ماه زندان و جریمه ای حدود 12 هزار یورو مواجه است.

با اینکه دستگاه قضایی ایتالیا چنین جرائمی را به شدت مجازات می کند ، باید به این نکته اشاره کرد، براساس سنتی باستانی در مناطق شمال ایتالیا گربه یکی از غذاهای مورد علاقه مردم بوده و حتی در زمان حال ، هر سال بیش از 700 گربه در ایتالیا سرنوشتشان به ماهیتابه و سر میز غذا ختم می شود. مترجم: بهرام افتخاری.

برچسب ها: گربه گوشت خوکچه
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
ایراذ
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۹ - ۱۲ بهمن ۱۳۹۲
۰
۰
انسان های بدوی ...

نیازمندی ها