jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۰۸۴۹   ۰۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۳:۰۱
رویانیان: مشکل خودروهای توقیف شده 6 بازیکن برطرف شد

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: صورت حساب هزینه‌های این باشگاه را فردا (پنج‌شنبه) به هیات مدیره ارائه خواهد کرد.

محمد رویانیان در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به مسائل مطرح شده درباره هزینه‌های پرداختی در باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: در طول مدت مدیریت من در باشگاه پرسپولیس در مجموع پنج میلیارد تومان بدهی برای این باشگاه بوجود آمد.

او ادامه داد: البته در طول این مدت 6 میلیارد تومان از بدهی‌های ادوار گذشته نیز پرداخت شد.

رویانیان درباره توقیف خودروهای بازیکنان پرسپولیس نیز گفت: تعداد این خودروهای مجموعا 16 دستگاه و هزینه هر یک از آنها بین 100 تا 150 تومان است که از این تعداد تا کنون مشکل 6 خودرو برطرف شده ولی با توجه به قولی که برای حل و فصل این مسئله داده‌ام، مشکل سایر خودروها نیز را حل خواهم کرد.

مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: هزینه‌های این خودروها نیز جزو همان 5 میلیارد تومان بدهی به جا مانده از دوره مدیرت من است و با مسئولیت آقای شیرینی مشکل سایر خودروها نیز حل خواهد شد.

رویانیان در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود میزان دریافتی بازیکنان بین 20 تا 25 درصد است، نیز گفت: متاسفانه برخی از ابهامات درباره مسائل مالی باشگاه مطرح شده که من برای برطرف کردن این ابهامات گزارش مالی باشگاه شامل هزینه‌ها و بدهی‌ها را روز پنجشنبه در اختیار آقای پروین و هیات مدیره قرار خواهم داد. البته اگر مشکلی در این باره پیش نیاید این صورت هزینه‌های را در اختیار رسانه‌های نیز قرار می‌دهم.

او افزود: من از رسانه‌ای شدن این قضیه دلگیر هستم و به نظرم نباید این مسئله در رسانه‌ها مطرح می‌شد.

به گزارش ایسنا در روزهای گذشته تعداد از خودروهایی که در اختیار بازیکنان پرسپولیس بود، توقیف شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر