84 فیلم مستند هنرهای تجسمی به دبیرخانه ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر رسید.
کد خبر: ۶۳۷۶۵۵
84 فیلم مستند تجسمی به جشنواره فجر رسید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، با پایان مهلت ارسال فیلم های مستند هنرهای تجسمی به جشنواره تجسمی فجر 84 فیلم مستند به دبیرخانه رسید که پس از بررسی هیات انتخاب، فیلم های پذیرفته شده برای نمایش در جشنواره اعلام می شود.

هیات پنج نفره انتخاب و داوری فیلم های مستند تجسمی ترکیبی از هنرمندان مستند ساز و تجسمی است و سید محمد مهدی طباطبایی نژاد(کارشناس فرهنگی و مدیر عامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)، مهرداد اسکویی (مستندساز و عکاس)، ارد عطارپور (مستند ساز و پژوهشگر)، منوچهر معتبر (طراح و نقاش) و محمد تقی جلیلی (نقاش و کارگردان فیلم در حوزه آموزش) انتخاب و داوری آثار فیلم های مستند هنرهای تجسمی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر را بر عهده دارند.

بخش فیلم مستند هنرهای تجسمی امسال در ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر 26 بهمن تا اول اسفندماه در سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در بخش ملی (نقاشی، خوشنویسی ، ‌نگارگری، سرامیک هنری و مجسمه سازی)، بین الملل (عکاسی، کاریکاتور، پوستر و تصویرسازی) و مکمل (فیلم های مستند هنرهای تجسمی) 14 بهمن تا چهارم اسفند ماه برگزار می شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها