نشست خبری شهرداد روحانی در تهران برگزار شد

نگفتم یانی بی سواد است

تهیه کنندگان مستند شهرداد روحانی از نمایش فیلم انصراف دادند

روحانی از جشنواره فیلم فجر بازماند

این مستند،حدود دو سال است که مستند سینمایی شهرداد روحانی در مرحله تولید است و شخصیتهای فرهنگی،هنری و ورزشی بین المللی ایران در این مستند درباره جایگاه جهانی شهرداد روحانی در عرصه هنر موسیقی صحبت کرده اند.
کد خبر: ۶۳۶۱۳۴
روحانی از جشنواره فیلم فجر بازماند

همچنین برای آشنا شدن بیشتر مخاطبان با ساخته های شهرداد روحانی،چند کلیپ بر مبنای برترین آثار موسیقایی او در این مستند ساخته شده است.
الهام قره خانی و مهرتاش مهدوی که این کار را تهیه و کارگردانی کرده اند،از چندی پیش مراحل فنی این مستند را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آغاز کرده اند اماپس از اینکه هیات انتخاب بخش مستند سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر،این فیلم را انتخاب نکرد،تهیه کنندگان آن تصمیم به خروج این مستند از این دوره جشنواره فجر گرفتند.
از جمله هنرمندان حاضر در این مستند می توان به جمشید مشایخی، دکترمصطفی کمال پورتراب ،دکتر اکبر عالمی، فاطمه معتمد آریا،ناصر چشم آذر، پیمان معادی،علیرضا عصار،مهتاب کرامتی، مهنازافشار،حبیب رضایی ،هنگامه قاضیانی،حجت الله شکیبا،رامبدجوان ،نیوشا ضیغمی،مهرآوه شریفی نیا،بیژن بیرنگ ،فردین خلعتبری ،نادر مشایخی،مهدی مهدوی کیا،علی شاه حاتمی،علی بیرنگ ،اعضای گروه کوارتت زهی شهرزاد و تعدای از چهره های مطرح موسیقی جهان ، از جمله رئیس ارکستر فیلارمونیک لندن اشاره کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها