jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۱۴۰۳   ۱۱ دی ۱۳۹۲  |  ۲۰:۲۶

هرچه به فرهاد مجیدی اصرار کردیم نماند و حالا زمان چیدن میوه این مسئله برای پژمان منتظری به وجود آمد.

قلعه نویی: فرهاد نماند پژمان هم که رفت

به گزارش جام جم ورزشی ،امیر قلعه‌نویی در پایان تمرین امروز استقلال گفت: شرایط ما بد نیست اما تا قرار است شکل بگیریم اتفاقی می‌افتد که برای ما مشکل درست می‌کند. خودمان نیز نمی‌دانیم پژمان منتظری کجاست و با وجود اینکه من و علی فتح‌الله‌زاده با رفتن او مخالف بودیم او اکنون کنار ما نیست. شرایط استقلال بسیار حساس است، فرهاد مجیدی به آن شکل از استقلال رفت و هرچه اصرار کردیم بماند این اتفاق نیفتاد و اکنون نیز که هنگام چیدن میوه است، منتظری وضعیت‌اش به این شکل شد که واقعا شرایط سخت است.

وی افزود: با حضور سایر نفرات تمرینات‌مان را برگزار می‌کنیم، یک ماه پیش که این حرف‌ها مطرح شد من و فتح‌الله‌زاده مخالفت‌مان را با رفتن منتظری اعلام کردیم، هاشم بیک‌زاده نیز از امروز در تمرینات ما حاضر شد.

سرمربی استقلال در مورد دیدار مقابل راه‌آهن یادآور شد: راه‌آهن یک تیم خوب و ریشه‌دار است، منصور ابراهیم‌زاده سرمربی این تیم جزو مربیان خوب است و امیدوارم زمین اجازه انجام مسابقه را بدهد. تعجب می‌کنم چرا بازی در ورزشگاه تختی قرار است برگزار شود. ابراهیم‌زاده نیز دنبال ارائه یک فوتبال خوب است و نشان داده هرجا زمین خوب است راه‌آهن هم خوب بازی می‌کند باید ببینیم آیا شرایط زمین اجازه ارائه کیفیت خوب به دو تیم را می‌دهد.

وی افزود: با این شرایط نیز هوا بدتر شده است وقتی ورزشگاه آزادی هست نمی‌دانم دنبال چه چیزی هستند که بازی آنجا برگزار نمی‌شود در این زمین نیز هواداران استقلال و پرسپولیس حضور پیدا می‌کنند و بیشتر هستند فلسفه بازی خانگی، استادیوم اختصاصی و حضور هواداران است اگر در شهر دیگری بود، حرفی نداشتیم اما در تهران نمی‌دانم چرا این مسائل مطرح است.

قلعه‌نویی در مورد غایبان استقلال خاطرنشان کرد: حنیف عمران‌زاده و محمد قاضی در این بازی نیستند و از پژمان منتظری نیز اطلاعی نداریم.

وی در مورد دلیل رفتن پژمان منتظری عنوان کرد: پژمان منتظری در گذشته نیز با اصرار ما در استقلال مانده بود، اگر او دو ـ سه هفته زودتر رفتنش را اعلام می‌کرد ما می‌توانستیم فردی را جایگزین او کنیم اما نمی‌دانیم چرا به یک‌باره چنین تصمیمی گرفته و موضع‌گیری هم نخواهیم کرد. پژمان برای استقلال و تیم‌ ملی زحمت کشیده است. او کاملا هر سه خصوصیت وزنی، اخلاقی و فنی را داراست اما اکنون از او خبر نداریم و دوست داریم کنارمان باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها