jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۷۹۵۱   ۲۹ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۹:۰۸

اکران عمومی فیلم «خسته نباشید» ساخته محسن قرائی و افشین هاشمی از پنجشنبه شب در سینما آزادی آغاز شد.

علیرضا سعیدی‌پور، مدیر سینما آزادی در این‌باره به مهر گفت: کپی 35 این فیلم تا دیروز آماده نمایش نبود و یکی از دلایل تاخیر در اکران عمومی «خسته نباشید» به همین موضوع برمی‌گردد.

وی با اشاره به این‌که سینما آزادی سینمای سرگروه اکران «خسته نباشید» است، افزود: پنجشنبه شب این فیلم در دو سئانس 21 و 30 دقیقه و یک سئانس فوق‌العاده روی پرده رفت، اما از دیروز اکران کامل فیلم آغاز شد.

«خسته نباشید» به تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی در سی‌و‌یکمین جشنواره فیلم فجر روی پرده رفت. در خلاصه این فیلم آمده است: رومن و ماریا زوجی جهانگرد که درگیر اختلافاتی با یکدیگرند، در میانه سفر خود در ایران با موسسه جهانگردی طرف قراردادشان به مشکل برمی‌خورند. مرتضی، مستخدمِ اخراجی هتلی که زوج جهانگرد در آن سکونت دارند به کمک پسرعمویش حسین برای آنها نقشه‌ای می‌کشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر