jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۷۷۷۲   ۲۸ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۸:۵۳

سرمربی سایپا می گوید پرسپولیس در نیمه نخست موقعیتی نداشته و افسوس انرژی از دست رفته تیمش را می خورد.

فیرات: پرسپولیس که فشار آورد، خواب ماندیم

 انگین فیرات پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر پرسپولیس گفت: نیمه اول را کنترل کردیم. اولین کار بستن راه های حمله پرسپولیس بود. موقعی هایی بدست آوردیم. توپ ناصحی به تیرک خورد و شهباز زاده توپ را به صورت معجزه آسایی توپ را بیرون زد. نمی توانم بگویم آنها نیمه اول موقعیت داشتند اما در نیمه دوم فشار آوردند و من فکر می کنم وقتی فشار ایجاد شده خواب ماندیم و بازیکنان پرسپولیس تیمش را براحتی جلو انداختند.

وی ادامه داد: در ادامه باز هم فشار آوردیم و یکی دو موقعیت داشتیم و در نهایت پرسپولیس یک هیچ برد. انرژی ای که مصرف کردیم حیف شد. به آنها تبریک می گوییم و امیدوارم در ادامه موفق باشند.

او در پاسخ به این سوال که چرا تیمش موقعیت های زیادی را از دست می دهد، اظهار کرد: این مساله را فقط امروز ندیدیم. ما این مشکل را در کل فصل داشتیم. چراکه بیشتر بازیکنان بی تجربه هستند و به بازی های بزرگ عادت ندارند و اما این مسئله ذهنیت مرا نسبت به آنها عوض نمی‌کند. مطمئنم آنها در آینده در ایران موفق می‌شوند.

به گزارش ایسنا ، سرمربی سایپا در پاسخ به سوالی درباره داوری، بیان کرد: زیاد اعتراض به داوری نکردم. فشار عصبی برای سلامتی من ضرر دارد.

فیرات در پایان و در پاسخ به سوالی درباره 1عف تیمش در موقعیت سازی در نیمه دوم، عنوان کرد: پرسپولیس تیمش را کاملا عقب کشید و فضا به ما نداد. اصلا آسان نیست در هجده قدم آنها توپ را بدست آوریم. من می گویم پرسپولیس وقتی بسته بازی کند نمی توان براحتی به آنها نزدیک شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر