نامزد رونالدو یک مدل روسی است که در دنیای تبلیغات نیز چهره ای شناخته شده است.
کد خبر: ۶۲۷۷۰۱
رونالدو، مدل روسی را به عنوان همسر ایده آل خود معرفی کرد/عکس

 به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از گل ،به ندرت پیش می آید که کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید درمورد زندگی شخصی اش وبه ویژه نامزدش ایرینا شایک صحبت کند اما او  در گفتگوی اخیرش با ویژه نامه اسپورت اند استایل روزنامه اکیپ فرانسه این کار را انجام داده.

 ستاره پرتغالی در پاسخ به سوالی در مورد زن ایده آلش بدون لحظه ای درنگ گفت:« نامزدم! او همه ویژگی هایی که من در یک زن به دنبالش هستم را داراست. علاوه بر زیبایی اش همه ویژگی های خوب دیگر را دارد. ایرینا در زندگی من واقعا نقش مهمی دارد و خیلی از من حمایت می کند.»

 

 

رونالدو که اخیرا خط تولید لباس زیر را به راه انداخته در ادامه یادآوری کرد که قصد دارد تا به برخی از هوادارانش در توئیتر از این لباس ها هدیه بدهد و یادآوری کرد که تمایل زیادی دارد تا خط تولید لباس های زنانه را نیز راه اندازی کند. رونالدو گفت:«من به تمام دوستانم از این لباسها داده ام و همه شان راضی بوده اند. امیدوارم که سایر دوستانم در دنیای فوتبال هم از این لباسها استفاده کنند.خودم دوست دارم که یک خط تولید لباس با مارک CR7 بزنم. آیا از ایرینا به عنوان مدل تبلیغاتی لباس های زنانه ام استفاده خواهم کرد؟چرا که نه..هرگز نگو هرگز.روزی که از فوتبال خداحافظی کرده و کفش هایم را آویزان کنم به دنیای مد خواهم رفت. هرزمان که پروژه ای مرتبط با مد به دستم می رسد واقعا وسوسه می شوم.نامزدم هم مدل است و این هم می تواند روی ذهنیت من تاثیرگذار باشم. ولی درحال حاضر تمرکزم را روی فوتبال قرار داده ام. »

 لازم به یادآوری است که ایرینا شایک ،نامزد رونالدو یک مدل روسی است که در دنیای تبلیغات نیز چهره ای شناخته شده است.

 سوال بعدی که از کریس پرسیده شد این بود که آیا تا این حد که بلاتر گفته او شیفته رفتن به آرایشگاه و طراحی موهایش است. او پاسخ داد:« دوست دارم که موهایم مرتب باشد و مدلهای جدیدی را امتحان کنم.»

 کریس در ادامه راجع به پسرش سه ساله اش، کریستینیو نیز صحبت کرد وگفت:« می خواهم بهترین های دنیا را به پای پسرم بریزم.آرزو دارم که پسرم فوتبالیست شود و روزی جای من را پر کند ولی من او را مجبور نخواهم کرد که این مسیر را طی کند.» ستاره پرتغالی همچنین راجع به زندگی شخصی اش گفت:« خانواده من هم همراه با من در روزهای سخت، سختی می کشند ولی باید مثبت اندیش بود. مطمئنم که این روزها می گذرند.»

 کریس همچنین از عشق وعلاقه اش به کلکیسون اتومبیل هم صحبت کرد:« من یک بنتلی، دو تا فراری، یک آئودی، یک پورش، یک ماسراتو، یک لامبورگینی و چند ماشین دیگر دارم که عاشقشان هستم.» و درعین حال یادآوری کرد که کلکسیون ساعت دارد و مارک های مورد علاقه اش در ساعت ، تام فورد، دی.اس کوارد2 و دلچه اند گابانا هستند.

 اوهمچنین درمورد توپ طلا و پاسخ به این سوال که آیا صحبت های اخیر بلاتر و طرفداری اش از مسی باعث رسیدن توپ طلای امسال به ستاره آرژانتینی خواهد شدیاخیر گفت:« حالا خواهیم دید.من ازاینکه این جایزه را در سال 2008 مال خودم کردم خوشحالم.»

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها