jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۶۹۰۲   ۲۶ آذر ۱۳۹۲  |  ۰۹:۰۶

برنامه نود این هفته از ساعت 22:35 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما بر روی آنتن رفت.

معرفی بازیکن دورگه ایرانی - ژاپنی در 90 دیشب / چرا مظلومی 4 را نشان داد؟

به گزارش جام جم ورزشی،مسابقه پیامکی این هفته به دلایل خالی بودن جایگاه تماشاگران در ورزشگاه ها اختصاص یافته بود.ابتدای برنامه مجتبی مریدی زاده بازیکن تیم فوتسال حفاری روی خط تلفنی برنامه آمد و درباره بازی جوانمردانه خود در لیگ برتر فوتسال صحبت کرد. وی در لیگ برتر با وجود تک به تک شدن با دروازه بان بدلیل افتادن بازیکن حریف روی زمین توپ را به اوت زد.گزارش نود درجه پخش شد که به مسائل اخیر فوتبال ایران طی هفته اخیر اختصاص یافته بود.

خداداد افشاریان کارشناس داوری این هفته برنامه نود بود.افشاریان پس از بررسی داوری دیدار تیم های استقلال و کاسپین علت کاهش تماشاگران در ورزشگاه ها را افت کیفی بازی ها دانست.گزارشی در خصوص میزان تماشاگر ها در دهه های مختلف پخش شد که در نوع خود قابل توجه بود.

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا به نمایش گذاشته شد.آماری از مقایسه امتیاز تیم های اول و پنجم لیگ های مختلف به تصویر کشیده شد.دیدار تیم های سپاهان – گسترش فولاد و صبا – فولاد خوزستان پخش شد و داوری آنها مورد بررسی قرار گرفت.

دیدار تیم های تراکتورسازی و ذوب آهن پخش شد.سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن روی خط تلفنی برنامه آمد و در مورد کنار رفتن بوناچیچ از سرمربیگری ذوب آهن گفت: لوکا بوناچیچ بدلیل درد کلیه و برای مداوای آن رفت و دلیل دیگری نداشت. اکنون نیز مجتبی تقوی جایگزین وی شده است.

وی ادامه داد: در سه بازی ذوب آهن بدلیل اشتباه سهوی داوری امتیازات را از دست داد.

آذری در مورد عامل کاهش تماشاگران در ورزشگاه افت کیفی بازی ها را در این قضیه سهیم دانست.

گزارشی کامل از دیدار تیم های استقلال و فجر سپاسی و حواشی آن پخش شد.آماری از خریدهای کم اثر در لیگ سیزدهم ارائه شد.گزارشی از جلسه مطبوعاتی کارلوس کی روش پخش شد.گزارشی از تقدیر صدا وسیما از برنامه نود پخش شد.آماری از زمانبندی لیگ های کشورهای مختلف ارائه شد.گزارش کاملی دیدار تیم های مس کرمان و پرسپولیس و حاشیه های این دیدار پخش شد.پس از گذشت یک ساعت و 42 دقیقه از آغاز برنامه آمار مسابقه پیامکی بدین شرح است:گزارشی از"آریا جسور هاسه گاوا" بازیکن دورگه ایرانی - ژاپنی پخش شد که مورد توجه "کی روش" قرار گرفته است.ایرانمنش مدیرعامل باشگاه مس کرمان روی خط تلفنی برنامه آمد و نسبت به داوری دیدار تیمش مقابل پرسپولیس معترض بود.

غلامحسین مظلومی سرمربی سابق مس کرمان روی خط تلفنی برنامه آمد و با انتقاد به داوری دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: داوری در این دیدار اشتباهات زیادی داشت و با این شرایط چطور می توان انتظار داشت مربی آرامش داشته باشد.

 

وی افزود: من صبر و تحملی دارم و کاری کردند که من به این حد رسیدم.

 

وی ادامه داد: من اصلا قصد نداشتم بازیکنان را از زمین بیرون بکشم و قصد داشتم با سیاستی که داشتم بازیکنان را به آرامش برسانم.

 

مظلومی در مورد نشان دادن عدد 4 به هواداران پرسپولیس گفت: من در آن شرایط محترمانه ترین اعتراض را کردم و فحاشی زیادی در این دیدار به من شد.

گزارشی از جلسه کمیته استیناف در مورد محرومیت علی دایی پخش شد.

غلامرضا رفیعی کارشناس حقوقی فوتبال از سوییس ارتباط زنده تصویری با برنامه برقرار کرده و در مورد حکم کمیته استیناف در مورد محرومیت علی دایی توضیحاتی عنوان کرد و رای کمیته استیناف را نادرست قلمداد کرد.

علیرضا صالحی رییس کمیته استیناف روی خط تلفنی برنامه آمد و در مورد حکم علی دایی گفت: دایی در مصاحبه های خود صحبت از غش کردن داور به سمت تیمی خاص و حمایت از تیمی است و صحبت از بی عدالتی نیست و بر همین اساس کمیته انظباطی حکمی صادر کرده است.

رفیعی و صالحی در خصوص رای کمیته استیناف در مورد محرومیت علی دایی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گزارش نود تا نود پخش شد و طی آن به اتفاقات اخیر فوتبال ایران و جهان پرداخته شد.

دیدار تیم های نفت و داماش به تصویر کشیده شد.

علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس روی خط تلفنی برنامه آمد و گفت: من از آقای صالحی سئوال دارم، اقای صالحی شما چقدر با مطبوعات مصاحبه می کنید؟! شما میگویید دایی نباید درباره پرونده دیگران نظر دهد در حالی که همکار شما عباس موسوی در مورد پرونده من نظر میدهند؟!

من اصلا از غش کردن صحبت نکردم! اگر صالحی از صحبت های من استنباط می کند نباید چنین مسائلی را بیان کند. من برای گفته های خود دلایلی دارم.

عباس موسوی شب گذشته با یکی از خبرگزاری ها مصاحبه کرده و مرا تهدید کرده است. به صرف اینکه وی قاضی است نمیتواند به من توهین کند و اگر به دادگاه برویم باید هر دو صحبت هایمان را کرده و دادگاه تصمیم بگیرد.

صالحی نیز در این رابطه گفت: اگر من در جایی مصاحبه کردم آقای دایی شما مرا مجبور به مصاحبه کردید!

من هفت سال در کمیته استیناف هستم ولی این نخستین باری است که من در یک برنامه تلویزیونی حضور یافتم.

دایی صحبت های صالحی را قطع کرد و گفت: شما دارید به من توهین می کنید، من نمیتوانم اعتراض کنم ولی همکاران شما می توانند به من اعتراض کنند.

صالحی در مورد حکم باشگاه تراکتورسازی که در گذشته اعلام شده بود نیز نکاتی را ارائه کرد و در مورد صحبتهای دایی مبنی بر حکم این باشگاه عنوان کرد شما اطلاعات کافی در این باره ندارین و بر اساس دانسته های خود صحبت می کنید که بازهم خلاف محسوب می شود.

دایی ادامه داد اگر من این مسائل را عنوان میکنم هدفم مقایسه احکام نیست بلکه می خواهم بگویم در اعلام حکم وحدت رویه ای وجود ندارد و کمیته استیناف هرطور می خواهد حکم می کند.

دایی در مورد اینکه عنوان کرده بود داوری دیدار پرسپولیس و مس بهترین داوری بود گفت: داوری این دیدار بهترین داوری نبود و من برخی قسمت های بازی را ندیدم.

صحبت های دایی و صالحی نیمه کاره ماند و قرار شد در برنامه بعدی به طور مفصل به این مسئله پرداخته شود.

در ادامه برنامه تصاویری از لیگ دسته دوم پخش شد که در نوع خود جالب بود.

سعید مظفری زاده روی خط تلفنی برنامه آمد و در مورد گفته های امیر عادینی سرمربی داماش گیلان گفت: ما از طرف فدراسیون فوتبال برای بازی ها انتخاب می شویم و اینکه وی عنوان داشته از تیم خاصی حمایت میشود فدراسیون فوتبال و کمیته داوران باید پاسخگوی این موضوع باشند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: عابدینی عنوان کرده که صحبت هایی می کند تا مظفری زاده دیگر داوری نکند. من باید بگویم که مدت هاست به خاطر جو مسموم موجود در داوری میخواهم داوری را کنار بگذارم و ترسی از این قضیه ندارم.

آمار مسابقه پیامکی در پایان برنامه:60 درصد افت کیفی بازی ها

برنامه این هفته نود ساعت 2:30 بامداد سه شنبه به پایان رسید.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها