jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۶۲۶۸۸۸   ۲۶ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۱:۱۱

این خارجی‌ها هم برای لاغر شدن چه کارهای باصطلاح تی‌تیش‌مامانی که انجام نمی‌دهند! در تازه‌ترین تکنیک برای لاغری، یک طراح لوازم خانگی چنگال مرتعشی ساخته که اجازه غذا خوردن بیش از حد غذا را با ارتعاشاتش از شما سلب می‌کند!

به گزارش جام جم سرا، این چنگال ارتعاشی به گونه‌ای طراحی شده که به شما کمک کند جلوی اضافه وزن خود را حین غذا خوردن بگیرید. چنگال موصوف مانند هشدار دهنده‌ای عمل می‌کند که با موبایل برنامه ریزی و کنترل می‌شود. در انتهای دسته آن یک ارتعاش دهنده نصب شده که با قابلیت اتصال از طریق USB اطلاعات به تلفن همراه شخص منتقل می‌شود تا او با برنامه تنظیم خوراک خود که از قبل درون گوشی نصب کرده میزان و مقدار خوراک روزانه‌اش را تنظیم کند و بدین گونه به اندام مناسب برسد.

 


 

 


 
 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو