jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۶۷۲۲   ۲۵ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۹:۱۱

حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمدرضا زائری، پژوهشگر دینی در آیین رونمایی از دفتر اول قصه عاشورا بر لزوم استمرار سرمایه‌گذاری ناشران برای کتاب‌های دینی تاکید کرد و پیشنهاد راه‌اندازی جایزه‌ای سالانه برای کتاب‌های دینی کودک را مطرح کرد.

به گزارش فارس، مراسم رونمایی از دفتر اول قصه عاشورا با حضور حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمدرضا زائری، سیدعلی کاشفی‌خوانساری و جمعی از نویسندگان و پژوهشگران کتاب کودک برگزار شد.زائری در این مراسم گفت: کتاب‌هایی چون قصه عاشورا قطعا در آینده تاثیر خود را روی جامعه و نسل جدید نشان می‌دهد. وی اظهار کرد: امیدوارم این جلسات فضایی را به وجود آورد که به چنین بحث‌های تخصصی منجر شود و آرزوی من استمرار این جلسات است و توقع می‌رود که مجمع ناشران روی این حوزه سرمایه‌گذاری کند که با برگزاری جایزه‌هایی مثل جایزه سالانه برای کتاب‌های دینی کودک به غنای این حوزه کمک شود. در پایان این مراسم دفتر اول مجموعه کتاب‌های قصه عاشورا که شامل 15 جلد کتاب تصویرگری شده درباره وقایع عاشوراست، رونمایی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر