jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۵۹۷۷   ۲۳ آذر ۱۳۹۲  |  ۲۲:۲۷

علی کریمی، هافبک سابق تیم ملی فوتبال از تلاش خود برای رسیدن به پیراهن تیم ملی در جام‌جهانی خبر داد و گفت: هر کاری نمی‌کنم که به جام جهانی بروم.

علی کریمی در پاسخ به این پرسش ایسنا که آیا به حضور در جام‌جهانی می‌اندیشد، گفت: من نیز مانند دیگر بازیکنان هستم و تفاوتی با آنها ندارم، ولی هر کاری را نمی‌کنم که به جام‌جهانی بروم. حضور من در جام‌جهانی بستگی به درخشش، خوب بازی کردن و مثمر ثمر بودنم برای تیمم در زمین فوتبال دارد.

وی درباره حریفان تیم ملی در جام‌جهانی گفت: باید صبر کنیم تا جام‌جهانی آغاز شود و ببینیم گروه‌مان سخت است یا راحت.

بازیکن تیم تراکتورسازی ادامه داد: تا جایی که می‌دانیم باید این موضوعی که گفتم در دعوت شدن به تیم ملی و حضور در جام‌جهانی (مهم) باشد. اگر چیز دیگری در دعوت به تیم ملی نقش داشته باشد، این کارها از من بر نمی‌آید.

کریمی درباره این‌که آیا هستند کسانی که کارهای دیگر می‌کنند تا به تیم ملی برسند؟ بیان کرد: من کاری به این موضوع ندارم، ولی یکسری از الان در مورد بازی‌های جام‌جهانی صحبت می‌کنند. امیدوارم در جام‌جهانی برای عوض کردن پیراهن با مسی بین بازیکنان خودمان در بازی با آرژانتین دعوایی رخ ندهد.

کریمی همچنین درباره تساوی تراکتورسازی با ذوب‌آهن به فارس گفت: ما بازی خوبی را مقابل تیم ذوب‌آهن انجام دادیم، اما متأسفانه با وجود تلاش بچه‌ها نرسیدیم. جا دارد از همینجا از هواداران، بازیکنان و کادر فنی تراکتورسازی بابت آن گل دوم عذرخواهی کنم و به آنها بگویم ان‌شاءلله با تلاش و کوشش بیشتر به بالای جدول می‌رسیم.

وی گفت: در آن صحنه می‌خواستم حریف را دریبل بزنم و ناگهان حریف توپ من را گرفت و در صحنه مربوط به خوردن گل دوم خودم را مقصر می‌دانم. امیدوارم بتوانم این اتفاق را در بازی‌های بعد جبران کنم و سبب موفقیت تیم شوم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر