jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۵۹۷۷   ۲۳ آذر ۱۳۹۲  |  ۲۲:۲۷

علی کریمی، هافبک سابق تیم ملی فوتبال از تلاش خود برای رسیدن به پیراهن تیم ملی در جام‌جهانی خبر داد و گفت: هر کاری نمی‌کنم که به جام جهانی بروم.

علی کریمی در پاسخ به این پرسش ایسنا که آیا به حضور در جام‌جهانی می‌اندیشد، گفت: من نیز مانند دیگر بازیکنان هستم و تفاوتی با آنها ندارم، ولی هر کاری را نمی‌کنم که به جام‌جهانی بروم. حضور من در جام‌جهانی بستگی به درخشش، خوب بازی کردن و مثمر ثمر بودنم برای تیمم در زمین فوتبال دارد.

وی درباره حریفان تیم ملی در جام‌جهانی گفت: باید صبر کنیم تا جام‌جهانی آغاز شود و ببینیم گروه‌مان سخت است یا راحت.

بازیکن تیم تراکتورسازی ادامه داد: تا جایی که می‌دانیم باید این موضوعی که گفتم در دعوت شدن به تیم ملی و حضور در جام‌جهانی (مهم) باشد. اگر چیز دیگری در دعوت به تیم ملی نقش داشته باشد، این کارها از من بر نمی‌آید.

کریمی درباره این‌که آیا هستند کسانی که کارهای دیگر می‌کنند تا به تیم ملی برسند؟ بیان کرد: من کاری به این موضوع ندارم، ولی یکسری از الان در مورد بازی‌های جام‌جهانی صحبت می‌کنند. امیدوارم در جام‌جهانی برای عوض کردن پیراهن با مسی بین بازیکنان خودمان در بازی با آرژانتین دعوایی رخ ندهد.

کریمی همچنین درباره تساوی تراکتورسازی با ذوب‌آهن به فارس گفت: ما بازی خوبی را مقابل تیم ذوب‌آهن انجام دادیم، اما متأسفانه با وجود تلاش بچه‌ها نرسیدیم. جا دارد از همینجا از هواداران، بازیکنان و کادر فنی تراکتورسازی بابت آن گل دوم عذرخواهی کنم و به آنها بگویم ان‌شاءلله با تلاش و کوشش بیشتر به بالای جدول می‌رسیم.

وی گفت: در آن صحنه می‌خواستم حریف را دریبل بزنم و ناگهان حریف توپ من را گرفت و در صحنه مربوط به خوردن گل دوم خودم را مقصر می‌دانم. امیدوارم بتوانم این اتفاق را در بازی‌های بعد جبران کنم و سبب موفقیت تیم شوم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر