jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۱۶۳۴۰ ۲۶ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۸:۵۲

روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» در مطلبی تحت عنوان « نبرد نیویورک تایمز و جروزالم پست بر سر ایران» به اختلاف نظر شدید واشنگتن و رژیم اسرائیل درباره ایران پرداخت.

جنگ نیویورک تایمز و جروزالم پست بر سر ایران

این روزنامه نوشت: نبرد اخیر بین نیویورک تایمز و جروزالم پست ریشه در انتقاد شدید تایمز از مخالفت های نتانیاهو با سیاست های واشنگتن در قبال ایران و پاسخ "گیلاد اردان" رازدار نتانیاهو به انتقادهای تایمز دارد.

این روزنامه صهیونیستی با اشاره به اختلاف نظر آمریکا و رژیم صهیونیستی بر سر کره شمالی در گذشته نوشت اعضاء تحریریه نیویورک تایمز سابقه ای طولانی در مخالفت با سیاست های نخست وزیر رژیم صهیونیستی داشته اند.

جروزالم پست با اشاره به مقاله نیویورک تایمز تحت عنوان " وقت فشار آوردن به ایران نیست" می نویسد: نیویورک تایمز بار دیگر با مخالفت با افزایش تحریم های ایران با سیاست های بنیامین نتانیاهو به مقابله پرداخته است.

در ادامه نویسنده به پاسخ و واکنش گیلاد اردان به مطلب روزنامه نیویورک تایمز که توسط روزنامه صهیونیستی جرزوالم پست منتشر شده پرداخته و به این نتیجه رسیده است که اکنون دقیقا زمانی است که باید فشارها علیه ایران افزایش یابد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

تصویر شهید حسن تهرانی مقدم و شهید قاسم سلیمانی را که کنار هم نگاه می‌کنی چیزی از عمق چشمان هر دوی آنها یقه‌ات را می‌گیرد؛ حسی بین دلبستگی و رهایی. حالی بین بودن و نبودن. جایی بین زمین و آسمان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر