رای کمیته استیناف صادر شد

کسر امتیاز از پرسپولیس و تراکتورسازی

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص تجدیدنظرخواهی پرسپولیس و تراکتورسازی نسبت به آرای صادره کمیته انضباطی، آرای خود را صادر کرد.
کد خبر: ۶۱۴۹۶۷
کسر امتیاز از پرسپولیس و تراکتورسازی

سایت فدراسیون فوتبال، این آرا به شرح زیر است:

اعتراض تراکتورسازی رد شد

در خصوص درخواست استیناف مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز، کمیته استیناف اعلام می کند که محکومیت باشگاه تراکتورسازی تبریز به لحاظ فحاشی تماشاگران علیه داور و فدراسیون فوتبال و پرتاب سنگ به کسر یک امتیاز و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی در جریان مسابقه دو تیم تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان از سری مسابقات هفته 13 لیگ برتر فوتبال در تاریخ 26 مهر 92 با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه صادره وارد کند، به عمل نیامده و مستندا به ماده 17 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض، دادنامه صادره عینا تایید می شود.

اعتراض پرسپولیس و علی دایی هم رد شد

در خصوص درخواست استیناف باشگاه پرسپولیس نسبت به رای کمیته انضباطی، کمیته استیناف اعلام کرد که محکومیت باشگاه پرسپولیس به کسر یک امتیاز از مجموع امتیازاتی که کسب کرده است، به لحاظ فحاشی تماشاگران در مسابقه بین دو تیم پرسپولیس و داماش گیلان در مسابقات لیگ برتر در تاریخ 26 مهر 92 و پرداخت مبلغ سه میلیون ریال جریمه نقدی به خاطر یک دقیقه تاخیر در ورود به مسابقه در نیمه دوم مسابقه فوق الذکر، با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه صادره وارد کند به عمل نیامده و مستندا به ماده 17 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض، دادنامه صادره عینا تایید می شود. رای صادره قطعی است.

ضمنا در خصوص اعتراض علی دایی نسبت به دادنامه فوق الذکر، به لحاظ محکومیت به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم پرسپولیس در مسابقات رسمی و پرداخت مبلغ 30 میلیون ریال جریمه نقدی از حیث ارتکاب رفتار غیر ورزشی و زننده نسبت به داور و داور چهارم، با توجه به قطعی و غیرقابل تجدید نظر بودن محکومیت اعلام شده، مستندا به ماده 15 آیین نامه انضباطی، قرار رد تجدیدنظر خواهی صادر می شود. رای صادره قطعی است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها