jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۱۴۶۵   ۲۸ اسفند ۱۳۸۳  |  ۱۲:۵۰

جام جم آنلاین: تیم ملی فوتبال ژاپن در چارچوب امادگی برای مسابقه سخت هفته اینده با تیم ملی فوتبال ایران که در چارچوب رقابتهای نهایی صعود به جام جهانی فوتبال از گروه بی در تهران برگزار خواهد شد ، وارد المان شده است.


japan1

به گزارش خبرگزاری ژاپنی کیودو از فرانکفورت ، تسونه میاماتو بازیکن خط دفاع تیم ژاپن در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد ما میدانیم در تهران با شرایط دشوار و سختی روبرو خواهیم بود ولی زمان آن فرا رسیده که متحد شویم و بازی منسجمی را به نمایش بگذاریم.
اظهارات وی در حالی صورت میگیرد که تلاش ژاپن برای آمادگی در برابر تیم ملی فوتبال ایران ، در پی مخالفت باشگاه فاینورد هلند با در اختیار گذاردن شینجو اونو بازیکن ژاپنی خط میانی این تیم در مسابقات آینده با ایران و بحرین ، با مشکل مواجه شده است.
مسئولان باشگاه فاینورد میگویند اونو پس از عمل جراحی بر روی قوزک پای اسیب دیده خود ، مراحل نقاهت و بهبودی را میگذراند.
بااین همه فدراسیون فوتبال ژاپن اعلام کرده است بر اساس مقررات فیفا خواستار در اختیار گرفتن وی تا چهار روز قبل از بازی با ایران خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر