بختیار رحمانی، سرگروه فولاد و جوان‌ترین کاپیتان لیگ برتر:

اگر قهرمان نمی‌شدیم، خودمان را نمی‌بخشیدیم

هواداران به من کم لطفی می کنند

رحمانی: تصمیمم برای جدایی از فولاد قطعی است

بختیار رحمانی از تصمیم قطعی خود برای جدایی از فولاد خبر داد.
کد خبر: ۶۱۲۹۱۵
رحمانی: تصمیمم برای جدایی از فولاد قطعی است

هافبک تیم فوتبال فولادخوزستان اظهار کرد: زمانی که بعد از بازی با گسترش فولاد گفتم که می‌خواهم از فولاد بروم، اصلا عصبی نبودم و علت این گفته من به خاطر تعویضم نبود، هر چند که در این دیدار یکی از بهترین بازی‌هایم را انجام دادم.

وی دلیل جدایی‌اش را توهین هواداران تیم پس از بازی با گسترش فولاد عنوان کرد و گفت: به نظرم واقعا هواداران نسبت به من و سایر بازیکنان کم‌لطفی می کنند و توهین آن‌ها به ما درست نبود و به همین دلیل قصد جدایی از فولاد را دارم. البته یک سال دیگر هم به من و یکی دیگر از بازیکنان در ورزشگاه توهین شده بود.

رحمانی افزود: من به فکر جدایی از فولاد بودم و ابتدای فصل هم به خاطر خیلی ها که در راس آن حسین فرکی است، قرارداد سفید با باشگاه امضا کردم ولی اکنون یکسری نامهربانی‌ها از برخی هواداران و برخی دیگر می‌بینم و به همین دلیل تصمیم به رفتن دارم.

وی بیان کرد: تصمیم من برای جدایی کاملا جدی است و قصد دارم فردا مدیر برنامه هایم را به باشگاه بفرستم تا با مسوولان باشگاه صحبت کند. من هر چه دارم از هواداران فولاد است و خیلی از آن‌ها من را حمایت کردند اما نمی دانم در بازی با گسترش فولاد داستان از چه قرار بود که برخی از آن‌ها به من توهین کردند.

کاپیتان تیم فوتبال فولادخوزستان خاطرنشان‌کرد: به هر حال این توهین ها درست نیست، چرا که تیم ما صدر جدول است و برای چه آن‌ها باید به ما توهین کنند؟ ما در این تیم زحمت می کشیم و تیم مان هم عملکرد خوبی داشته است. معتقدم در این میان باید یک نفر خود را فدا کند تا دیگر این مسایل پیش نیاید و برای همین است که من اکنون در فکر جدایی از فولاد هستم.

وی گفت: اگر فولاد رضایت نامه ام را بدهد، به تیم دیگری خواهم رفت. از چند تیم لیگ برتری و همچنین چند تیم خارجی پیشنهاد دارم ولی هنوز روی هیچ گزینه ای فکر نکرده ام.

رحمانی عنوان کرد: من سن و سال کمی دارم و دیگر نمی توانم این همه فشار را تحمل کنم. اکنون از شرایط به وجود آمده بسیار ناراحت هستم و باز هم می‌گویم این ناراحتی‌ام اصلا به خاطر تعویضم نبود و فرکی به خوبی من را می شناسد. من صد درصد به خاطر توهین هواداران تصمیم به جدایی گرفته‌ام.

براساس گزارش ایسنا، وی خاطرنشان‌کرد: من از خیلی چیزها گذشتم و در فولاد ماندم و همین کاپیتان بودنم، باعث شد فشار زیادی را تحمل کنم. من با هیچ کسی مشکل ندارم ولی می خواهم از این تیم بروم تا خیال برخی ها راحت شود. به نظرم دیگر شرایط برای ماندنم در فولاد خوب نیست و امیدوارم فولاد بدون من هم موفق باشد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها