jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۱۱۰۷۹   ۰۸ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۷:۳۲

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری زنی که در پوشش بنگاه خیریه، اقدام به جعل مدارک هویتی افراد بی بضاعت می کرد، خبر داد.

امور خیریه بهانه ای برای جعل اسناد هویتی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ سلمان آدینه وند فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا گفت: مأموران در پی اقدامات اطلاعاتی و پلیسی دریافتند که زنی به نام «م - ر» اقدام به جعل شناسنامه برای افراد می کند، که با توجه به اهمیت موضوع مراتب در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهم در پوشش بنگاه خیریه، اقدام به پخش مایحتاج عمومی با قیمت کم در بین مردم کرده و افراد بی بضاعت جهت دریافت اقلام، مدارک هویتی خود را گرو گذاشته و به دنبال آن متهم نیز پس از مدتی، از اسناد هویتی آنها سوءاستفاده می کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این جاعل حرفه ای اسناد هویتی مجعول را با قیمت گزاف در اختیار اتباع و افراد سودجو قرار می داده، تصریح کرد: از محل زندگی وی یک جلد شناسنامه جعلی و تعدادی شناسنامه و کارت ملی که  قصد جعل آنان را داشته کشف شد.

سرهنگ آدینه وند در خاتمه به شهروندان تاکید کرد : تحت هر شرایطی از در اختیار قرار دادن اسناد و مدارک هویتی خود در دسترس افراد خودداری و با دقت نظر هر گونه سوءاستفاده را برای افراد سود جو غیر ممکن کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر