jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۰۹۶۰۳   ۰۴ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۷:۰۰

مدیر عامل بیمه ایران از برداشته شدن تحریم‌های بیمه ایران از سوی اتحادیه اروپا خبر داد و گفت: دادگاه تجدید‌نظر هم در آینده نزدیک برگزار می شود و ما هم دفاعیات خود را فرستاده‌ایم.

لغو تحریم‌های بیمه ایران از سوی اتحادیه اروپا

جواد سهامیان مقدم گفت: پیگیری‌های حقوقی زیادی داشتیم و اعلام کردیم بیمه مانند یک صندوق تعاونی است که مردم پول خود را در آن به امانت می‌گذارند تا در زمان خسارت از آنها حمایت شود.

وی افزود:بیمه ایران در حوزه امنیت‌های اقتصادی فعالیت زیادی دارد و وجوه مردم در این صندوق‌ها امانت است تا خسارت‌ها جبران شود و دلیلی ندارد اتحادیه اروپا این شرکت بیمه را تحریم کند.

مدیرعامل بیمه ایران اظهار کرد: این تحریم‌ها موجب شده بود تا اسناد اعتباری که بیمه ایران ضمانت می‌ کند در دیگر کشور‌ها پذیرفته نشود.

وی افزود: با لغو تحریم ها، بیمه ایران می‌تواند اسناد اعتباری را در حوزه‌های مختلف از جمله باربری  ضمانت و بیمه کند.

سهامیان مقدم گفت: البته در این مدت تلاش کرده ایم تحریم‌ ها را تا حد زیادی کنترل کنیم و شرایط تحریم نه تنها آسیب جدی به صنعت بیمه وارد نکرده است بلکه رشد قابل توجهی هم داریم.(واحد مرکزی خبر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر