jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۰۵۲۰۲ ۱۷ مهر ۱۳۹۲  |  ۲۱:۵۱

رئیس کلانتری 26 رحمت شیراز، از دستگیری دو سارق به عنف در این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سروان داریوش مظفری در این باره گفت: ماموران کلانتری 26 رحمت شیراز هنگام گشتزنی بودند که شخصی به آنها مراجعه و عنوان کرد، دقایقی پیش پیاده به خانه‌اش می‌رفته که یک خودرو مقابلش توقف کرده و سه سرنشین آن با سد کردن راهش و تهدید سلاح، 150 هزار تومان پول و یک دستگاه گوشی تلفن همراهش را دزدیده و فرار کرده‌اند.

وی افزود: با تلاش ماموران بلافاصله خودروی پراید سارقان شناسایی و راننده و یکی از سرنشینان آن، در حال استعمال مواد مخدر داخل خودرو مشاهده شدند. رئیس کلانتری رحمت یادآور شد: ماموران، خودرو را توقیف و متهمان را نیز دستگیر و دو عدد پایپ و ۲۹ کپسول حاوی هروئین همراه دو قبضه سلاح سرد از متهمان کشف و ضبط کردند.سروان مظفری بیان کرد: برای متهمان قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی برای دستگیری دیگر متهم پرونده که متواری است، ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر