jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۰۲۹۹۳   ۱۰ مهر ۱۳۹۲  |  ۲۰:۴۰

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی گفت: اجرای اصل 44 متوقف نشده است و پس از تغییرات مدیریتی در سازمان خصوصی‌سازی روند آن ادامه می‌یابد.

داوود خانی در گفت‌وگو با ایرنا، با بیان آن که، واژه توقف برای امر مطلق به کار برده می‌شود، اظهار کرد: از آنجا که اجرای این قانون در دستور کار است، نمی‌توان برای این امر از این واژه استفاده کرد.وی با اشاره به تغییرات مدیریتی در سطوح مختلف و سازمان خصوصی‌سازی تصریح کرد: به طور عام جابه‌جایی‌ها در ابتدا همراه با رکود در اجرای امور است.

خانی تصریح کرد: پس از انجام تغییرات در سازمان خصوصی‌سازی و احاطه متصدیان بر امور و فعالیت‌ها، واگذاری‌ها از طریق این سازمان ادامه می‌یابد.

حمیدرضا فولادگر، رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: اجرای اصل 44 قانون اساسی همانند گذشته در دستور کار است.وی ادامه داد: با وجود این از آنجا که باید تغییراتی در واگذاری‌ها انجام شود، واگذاری سهام برخی از شرکت‌های زیرمجموعه وزارتخانه‌ها نظیر وزارت نیرو از دستور کار خارج شده است.

فولادگر از تجدیدنظر در فهرست واگذاری سهام برخی از شرکت‌های دولتی خبر داد و گفت: قرار است اصلاحاتی در این فهرست انجام شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر