jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۹۸۵۶۸ ۲۷ شهريور ۱۳۹۲  |  ۲۰:۰۱

مرد معتاد پس از مشاجره لفظی با همسرش اقدام به ریختن نفت روی همسرش کرده و پس از آن نیز خانه‌اش را به آتش کشیده که منجر به مرگ همسرش شد.

مرد معتاد خانه و زنش را سوزاند

در پی اعلام وقوع یک مورد حریق منزل مسکونی در شهرستان تالش کارآگاهان پلیس‌آگاهی این شهرستان در محل حادثه حاضر و با جسد سوخته شده زنی روبرو شدند.

کشف جسد در محل تحقیقات کاراگاهان را وارد فاز دیگری کرد و پس از آن که کارشناسان آتش‌نشانی نیز علت حریق را عمدی اعلام کردند، تحقیقات آنان برای کشف راز مرگ این زن آغاز شد و در نخستین مرحله به تحقیق از نزدیکان و همسر این زن پرداختند.

رفتار غیرمتعارف و سوابق آزار و اذیت و ضرب و شتم این مرد نسبت به همسرش، شک کارآگاهان را بیش از پیش برانگیخت و آنان اقدام به تحقیق درباره انگیزه و علت اختلاف این زن و شوهر کردند که در تحقیقات خود متوجه شدند اعتیاد به موادمخدر، عامل اصلی اختلاف این زوج بود.

با کسب این اطلاعات ماموران بار دیگر همسر این زن را به مقر انتظامی فراخوانده که وی این‌بار پس از رویت ادله و مستندات عرصه دفاع را برای خود تنگ دید و سرانجام اعتراف کرد که پس از مشاجره لفظی با همسرش در آشپزخانه اقدام به ریختن نفت روی آشپزخانه و همسرش کرده و پس از آن نیز خانه‌اش را به آتش کشیده که منجر به مرگ همسرش شد.

به گزارش ایسنا، متهم دستگیرشده پس از تشکیل پرونده و اعتراف به قتل همسرش برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا و پس از آن با صدور قرار بازداشت موقت راهی زندان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر