jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۹۷۵۴۸   ۲۵ شهريور ۱۳۹۲  |  ۰۸:۴۸

وزن کشی اوزان 55، 66 و 96 کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان جهان در بوداپست مجارستان انجام شد و نمایندگان ایران حسن رحیمی، مهدی تقوی و رضا یزدانی حریفان خود را شناختند.

رحیمی، تقوی و یزدانی حریفانشان را شناختند
در وزن 55 کیلوگرم حسن رحیمی پس از استراحت در دور اول، باید به مصاف رسول کالیف از قزاقستان برود و در صورت پیروزی به مصاف برنده کشتی آندریو از بلاروس و کیم از کره جنوبی خواهد رفت. در این وزن 34 کشتی گیر حضور دارند. نریمان اسرافیلوف روس و گئورگی ادیشراشویلی گرجستانی در گروه رحیمی هستند و در صورت صعود او به نیمه نهایی با یکی از این دو کشتی گیر روبرو خواهد شد.
 
به گزارش ایسنا، همچنین مهدی تقوی در وزن 66 کیلوگرم که 39 کشتی گیر در آن حضور دارند، پس از استراحت در دور اول، با یونگو جونگ از کره جنوبی کشتی خواهد گرفت و در مرحله بعد با برنده کشتی ماگومد قربان علیف روس و یاکوب گور ترک که از مدعیان این وزن هستند سرشاخ خواهد شد. داوید سفریان ارمنستانی نیز در گروه تقوی حضور دارد.
 
در وزن 96 کیلوگرم نیز رضا یزدانی به مصاف ایوان یانکوسکی از بلاروس می رود و در صورت پیروزی با برنده دیدار ویلدیریم از ترکیه و ساندو از کانادا کشتی می گیرد. در این وزن 33 کشتی گیر حضور دارند. پاولو اولینیک اوکراینی در گروه یزدانی حضور دارد اما آنزور بولتوکائف روس و تایموراز تگیف قزاق در دیگر سوی جدول قرار دارند و تا فینال به یزدانی برخورد نمی کنند.
 
چهل و چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالن جان از امروز در بوداپست مجارستان آغاز خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر