jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۹۷۲۶۰   ۲۴ شهريور ۱۳۹۲  |  ۱۴:۰۶

یک حرکت جدید و جالب دیگر از کفاشیان

تقدیر از خطیبی پس از یک ماه خداحافظی از فوتبال

درحالی که از خداحافظی رسول خطیبی از فوتبال بیش از یک ماه می گذرد رییس فدراسیون فوتبال با ارسال پیامی از زحمات او تشکر کرد.

تقدیر از خطیبی پس از یک ماه خداحافظی از فوتبال

به گزارش سایت جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در پی خداحافظی رسول خطیبی، سرمربی کنونی تیم گسترش فولاد تبریز، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان از دنیای بازیگری و حضور در عرصه مربیگری، رئیس فدراسیون فوتبال خطاب به وی پیامی صادر کرد. در این پیام نوشته است:

بازیکن ارزشمند و گرانمایه، جناب آقای رسول خطیبی، بدینوسیله از جنابعالی که در دوران ورزشی خود به عنوان بازیکن با توکل به خداوند سبحان در تمامی فراز و نشیب ها و پیروزی ها و شکست ها همراه واقعی تیم های ملی بوده اید، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

بی شک تلاش برای سربلندی ایران اسلامی و خلق لحظات شادی بخش برای مردم عزیز کشورمان از وظایف اصلی یکایک دست اندرکاران جامعه فوتبال کشور است که جنابعالی به این وظیفه عمل کرده اید.

آرزوی موفقیت روز افزون در تمامی عرصه های زندگی به ویژه در کسوت مربیگری را از خداوند منان برای شما مسئلت می کنم.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر