jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۸۱۶۳۸   ۳۱ تير ۱۳۹۲  |  ۱۳:۱۱

بحث من و جباری تمام شد،تفکراتم تغییر کرده است

کرار:از استقلال رفتم تا مشکلی به وجود نیاید

جاسم کرار هافبک عراقی و جدید تیم فوتبال استقلال گفت: از استقلال رفتم تا مشکلی بین بازیکنان و کادر فنی به وجود نیاید.

کرار:از استقلال رفتم تا مشکلی به وجود نیاید


 جاسم کرار در خصوص بازگشتش به فوتبال ایران و حضور در استقلال صحبت های زیر را انجام داد:

بعد از 2 سال دوری دوباره به فوتبال ایران برگشتی؟

اول از همه باید بگویم که لیگ ایران جزو لیگ های خوب آسیا محسوب می شود من سبک فوتبال در این کشور را خیلی دوست دارم. باشگاه ها از لحاظ رقابت خیلی به هم نزدیک هستند و من دوست داشتم دوباره این شرایط را تجربه کنم.

کار کردن با قلعه نویی هم تجربه جدید برای تو است...

قلعه نویی همیشه به بازی من اعتقاد داشت. او یکی از مربیان با دانش فنی ایران است و در هر تیمی مربیگری کرده یا آن تیم را قهرمان کرده و یا نایب قهرمان.او بازیکن را خوب می شناسد و  من هم تلاش می کنم امسال زیر نظر او یکی از بهترین ها باشم.

فکر می کنی می توانی در استقلال موفق باشی؟

استقلال یکی از بهترین تیم های آسیا است.هواداران این تیم  جزو سرمایه های این باشگاه هستند و هر بازیکنی در این تیم ها با این خصوصیات بازی کند یک پله بالاتر از دیگران است. من هم بی دلیل استقلال را انتخاب نکردم.

 

 ظاهرا در تیم ملی عراق هم حضور نداری؟

نه. زمانی با زیکو دچار مشکل شدیم اما تفکر او این بود که بازیکنان جوان را به تیم ملی دعوت کند. حالا هم مربیان جدید آمده اند با همان ترکیب اصلی. هر چند روزنامه ها خیلی فشار آوردند که من به تیم ملی دعوت شوم اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

 استقلال در جمع 8 تیم برتر آسیا است. با این تیم می توانی قهرمان آسیا شوی؟

تیمی که تا این مرحله بالا آمده جزو بهترین ها است. الان دیگر رقبا هم از استقلال می ترسند و من خوشحالم که در چنین تیمی حضور دارم.یکی از هدف هایم در استقلال هم قهرمان شدن در آسیا است.

به عنوان سوال آخر مشکلاتت در استقلال را فراموش کردی؟

من مشکلی در استقلال نداشتم. یک بحثی بین من و جباری پیش آمد و تمام شد و رفت.اگر هم آن زمان از استقلال رفتم به خاطر این بود که مشکلی بین کادر فنی و بازیکنان به وجود نیاید.حالا هم که جباری در استقلال نیست و من هم تفکراتم تغییر کرده است.آن زمان حتی مدیر عامل هم برای رفتن من چیزی نگفت و خودم خواستم از تیم بروم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر