jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۵۸۱۳۶۱   ۳۰ تير ۱۳۹۲  |  ۱۸:۰۰

رئیس‌جمهور پیشین کشورمان ضمن تکذیب بحث‌های مطرح شده مبنی بر سهم‌خواهی وی از دولت یازدهم گفت: به دنبال سهم‌خواهی از دولت یازدهم نیستیم و باید اجازه دهیم حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی کارش را انجام بدهد.

به دنبال سهم‌خواهی از دولت روحانی نیستیم

سید محمد خاتمی در حاشیه مراسم ختم «یحیی طباطبایی» در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوعات مطرح شده در خصوص سهم خواهی از کابینه یازدهم اظهار داشت: به هیچ عنوان به دنبال سهم خواهی از کابینه رئیس‌جمهور منتخب نیستیم و باید بگذاریم حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی کارش را انجام دهد.

رئیس‌جمهور پیشین کشورمان همچنین با اشاره به بحث‌های مطرح شده در خصوص احمد مسجد جامعی ادامه داد: ترجیح می‌دهم مسجد جامعی در شورای شهر باقی بماند.

وی در خصوص مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب کشورمان و حضور خود در این مراسم خاطرنشان کرد: هنوز دعوت‌نامه‌ای برایم نیامده و بیان کردن این موضوع هنوز زود است.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر