jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۵۸۰۵۷۴   ۲۷ تير ۱۳۹۲  |  ۱۱:۵۲

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش اظهار داشت: امتحانات نهایی شهریور ویژه دانش‌آموزان سال سوم متوسطه نظری، فنی‌وحرفه‌ای و پیش‌دانشگاهی است که در امتحانات نهایی خرداد دارای غیبت موجه بوده‌اند یا نتوانستند یک یا چند درس را در این امتحانات با موفقیت به پایان برسانند.

غیبت خورده‌ها و تجدیدی ها، شهریور جوجه می‌شمارند

عبدالأمیر عرفی ادامه داد: در امتحانات داخلی، مدیر مدرسه می‌تواند ظرف ۱۰ روز، از دانش‌آموزانی که دارای غیبت موجه هستند، امتحان بگیرد اما در امتحان نهایی امکان برگزاری امتحان مجدد وجود ندارد و فقط در صورتی که غیبت موجه تشخیص داده شود، دانش آموز می تواند در شهریور بار دیگر در امتحانات شرکت کند.

عرفی اضافه کرد: امتحانات نهایی از دوم شهریور با درس دینی و زندگی برای تمام رشته‌ها آغاز می‌شود و تا ۱۸ شهریور  امسال نیز ادامه دارد.( فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
Avs
-
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۶
اگه یكی امتحانات خرداد رو پاس نشده باشیم و در شهریور همون امتحان رو بخوایم غیبت موجه داشته باشیم چی میشه؟ایا میفته واسه دی ماه؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر