jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۵۷۹۶۴۹   ۲۴ تير ۱۳۹۲  |  ۱۳:۰۵

مدیرکل بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه وزارت بهداشت باید پروتکلی مشخص در زمینه ترک اعتیاد تنظیم کند، اظهار کرد:‌ وزارت بهداشت باید پروتکلی تنظیم کند تا بر اساس آن مشخص شود هزینه های ترک معتادان تا چند بار باید تحت پوشش بیمه قرار بگیرد.

پوشش بیمه ای درمان اعتیاد به شرط همکاری وزارت بهداشت

محمد باقر هوشنگی گفت: پس از تنظیم پروتکل و مشخص شدن تعرفه‌های درمان اعتیاد، سازمان‌های بیمه گر نیز در این زمینه آمادگی کاملی برای همکاری دارند.

مدیرکل بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین در خصوص جدابودن تعرفه بستری و سرپایی درمان اعتیاد، خاطر نشان کرد: اشکالی در مجمع تشخیص مصلحت نظام در این خصوص مطرح شد که تعرفه درمان اعتیاد برای بخش سرپایی یا بستری در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: انتظار داریم در اولین جلسه شورای عالی بیمه بتوانیم تعرفه‌های اعتیاد را تصویب و ابلاغ کنیم و هم اکنون نیز در حال کار کارشناسی هستیم، هرچند وزارت بهداشت هنوز تعرفه‌ها را به طور رسمی ارائه نکرده است. ( ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر