jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۷۹۴۹۷   ۲۳ تير ۱۳۹۲  |  ۲۱:۲۴

مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری گفت: نمایندگان دولت در هفته جاری یا آینده برای ارائه مدارک موردنظر درباره مصوبه مجمع عمومی بانک مرکزی درباره تهاتر بدهی ۷۴‌ هزار‌میلیارد تومانی دولت، به دیوان عدالت اداری می‌آیند.

علی‌اکبر بختیاری در گفت‌وگو با تسنیم، در پاسخ به این پرسش که آیا در جلسه امروز هیات عمومی دیوان عدالت به موضوع شکایت از مصوبه مجمع عمومی بانک مرکزی رسیدگی می‌شود، اظهار کرد: خیر، هنوز این امر مقدمات ورود به هیات عمومی را طی نکرده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان دارد پیش از رسیدگی در هیات عمومی، رأی موقت توقف اجرا لغو شود، گفت: بله این امر امکان پذیر است و اگر دولت دلایلی داشته باشد مبنی بر این‌که ضرورتی برای توقف اجرای این مصوبه نبوده است، این موضوع در شعبه مربوط رسیدگی می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر